Мінцифри підготувало акселераційну програму Impact Business

Презентація програми відбулася 17 січня в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі

Міністерство цифрової трансформації разом з партнерами підготувало поглиблену акселераційну програму Impact Business, передає Banker з посиланням на пресслужбу Мінцифри.

Головний Telegram-канал банкірів

Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях, і які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії.

Зазначається, що взяти участь зможуть активні компанії, зареєстровані в Україні, які сприятимуть післявоєнному відновленню України та створенню позитивного та довготривалого впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають доступ до лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на теми зростання бізнесу і включення фактору соціального впливу до бізнес-стратегії.

Також програма включатиме консультації від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до 20 тис. євро на команду.

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (9-13 січня)

Кошти нададуть у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту Collaborate for Impact, який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Дедлайн подачі заявки – 17 лютого 2023 року.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що українці стали рідше використовувати платіжні картки, але суми операцій зросли у 2022 році.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)