Horizon Capital залучила $125 млн для інвестицій в українські компанії

Загалом Horizon Capital планує залучити до новоствореного фонду $250 млн.

Американська інвестиційна компанія Horizon Capital оголосила про запуск фонду для інвестицій в українські технологічні та експортно-орієнтовані компанії (Horizon Capital Growth Fund IV). На першому етапі компанія залучила у фонд $125 млн, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу компанії.

«Вдячний інвесторам фонду Horizon Capital Growth Fund IV за увагу до України. І за розуміння того, що інвестувати в наших людей, в ідеї та компанії українців краще саме зараз – у той час, коли інвестиції означають, що ви долучаєтеся до нашої перемоги», – прокоментував створення фонду Президент України Володимир Зеленський.

Головний Telegram-канал банкірів

Серед перших донорів фонду опинилися Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародна фінансова корпорація (IFС), голландський підприємницький Банк розвитку (FMO), Швейцарський інвестфонд для ринків (SIFEM), дочірня компанія KfW Group, Western NIS Enterprise Fund і Zero Gap Fund.

Повідомляється, що загалом Horizon Capital планує залучити до фонду $250 млн.

«Для нас велика честь увійти в історію, запустивши перший фонд для України та Молдови з 24 лютого, і бути першим, хто підтримав ці країни після того, як вони отримали заслужений і важко завойований статус кандидата в члени ЄС у червні», – заявила Ленна Кошарни, генеральний директор Horizon Capital.

Читайте також: У ВР зареєстрований законопроєкт про виведення з ринку системно важливого банку

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що найближчими тижнями до України завітає місія Європейського інвестиційного банку, у ході якої поміж іншим обговорять допомогу малому та середньому бізнесу. Про це в ході розмови домовилися прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з президентом ЄІБ Вернером Гойером,


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)