ico
Чт, 23 Вер
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico
RU
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico

Дитина вчиться за кордоном. Як можна відправити їй гроші?

7 карток, 23 Вересня 2021
1
Хочу відправити гроші доньці-студентці за кордон. Наскільки це складна процедура?

Існує кілька способів відправити гроші родичам і друзям за кордон. Наприклад, можна скористатися послугами міжнародних платіжних систем, таких як Western Union, MoneyGram та іншими, або ж переказати кошти з картки на картку, використовуючи системи Visa і MasterCard. При виборі способу переказу потрібно враховувати суму і валюту, а також країну, в яку ви плануєте робити переказ, оскільки від цього будуть залежати умови і розмір комісії, яку стягує міжнародний оператор за трансфер коштів.

2
Вона навчається в Чехії. Відправляти планую 200 доларів. Який варіант краще вибрати?

Для міжнародних платежів у країни Європи найкраще використовувати такі платіжні системи, як Western Union і MoneyGram. Для переказу варто звернутися до найближчого відділення банку, який підтримує ці платіжні системи. У заявці на переказ необхідно вказати прізвище та ім’я одержувача, номер паспорта, телефону, а також суму і призначення платежу. Після заповнення заявки переказ буде відправлений миттєво. Одержувач може забрати гроші в найближчому відділенні банку при пред’явленні паспорта і шифру, який буде переданий відправнику в момент пересилання коштів. Розмір комісії складе від 0,5%-2% від суми.

3
Знаю, що інші батьки відправляють гроші одразу на банківську карту. Як це зробити?

Такий варіант теж можливий. Українські банки дозволяють переводити кошти в гривні або доларах на рахунки зарубіжних банків. Найбільш поширеним видом міжнародних банківських переказів залишається система Swift. Сума переказу не повинна перевищувати 500 доларів, а розмір комісії становить близько 0,5% від суми. Мінімальний розмір комісії становить 5 грн.

 

4
І коли гроші надійдуть на рахунок?

Зазвичай пересилання коштів займає від 24 годин до двох банківських днів.

5
Але в моєму випадку комісія за переклад занадто дорога. Як можна здешевити пересилку?

Ви також можете відкрити карту українського банку в Україні і просто передати дочці в країну її проживання. В такому випадку можна переводити гроші з карти на карту в гривні, а при знятті готівки гроші будуть автоматично конвертуватися в потрібну валюту. При цьому доведеться заплатити і за зняття готівки з іноземної картки, і за конвертацію коштів із прив’язкою до курсу долара США.

6
Знаю, що багато хто відправляє через інтернет, навіть не виходячи з дому. Можете навчити?

Йдеться про електронні гроші, які стали дуже популярними останнім часом. Наприклад, для пересилання доларів можна скористатися платіжною системою PayPal. Щоб відправити гроші, необхідно відкрити валютний гаманець в цій системі, поповнити його і після відправляти долари, євро або будь-яку іншу валюту безпосередньо на гаманець одержувача. У такому випадку комісії будуть мінімальними.

7
Донька постійно платить через телефон. Може, їй просто покласти гроші на мобільний рахунок?

Досить непоганий варіант. Можна поповнити мобільний рахунок на певну суму, а одержувач зможе оплатити товари або отримати готівку у валюті країни перебування через сервіс Apple Pay або Google Pay.

 Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×