Власник “Київстару” порахував збитки від масштабного збою через кібератаку

У найближчі місяці “Київстар” планує продовжити роботу з відновлення та компенсації.

Нідерландська компанія VEON – власник українського мобільного оператор “Київстар” – оголосила збитки від кібератаки та збою мережі у грудні 2023 року – майже 100 мільйонів доларів, передає Banker.ua з посиланням на сайт VEON.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що VEON і “Київстар” провели оцінку фінансового впливу, попередні результати якої стали доступними.

Здебільшого через обмежений період, протягом якого критично важливі служби були недоступні, VEON не очікує суттєвого фінансового впливу на свої консолідовані результати за рік, що закінчився 31 грудня 2023 року.

Проте компанія очікує, що втрата доходу внаслідок заходів щодо підвищення лояльності клієнтів, вжитих “Київстаром” для компенсації незручностей, спричинених збоями, матиме вплив на її консолідовані результати доходів за 2024 рік.

Вплив цих пропозицій на дохід оцінили приблизно в 3,6 мільярда гривень (приблизно 95 мільйонів доларів США).

У найближчі місяці “Київстар” планує продовжити роботу з відновлення та компенсації. Витрати або втрата доходу від будь-яких інших подібних заходів з відновлення є невизначеними та не можуть бути обґрунтовано оцінені на даний момент.

Читайте також: Т.H.E. Capital: лідерство та інновації на ринку нерухомості 2023-2024

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Viber відкриває офіс у Києві та планує запустити сервіс цифрового гаманця.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)