У Morgan Creek розповіли, коли Bitcoin вступить у нову фазу зростання

Bitcoin

Поточна вартість Bitcoin є надзвичайно низькою, вважає Марко Юско.

Bitcoin увійде у нову фазу зростання в 2024 році: відправною точкою ралі стане халвінг, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Coinspot.

На думку гендиректора Morgan Creek Марко Юско, нова фаза зростання ВТС стартує у 2024 році. Через два роки відбудеться халвінг, який і стане відправною точкою для монети, як це вже було 2020-го.

Юско вважає, що поточна вартість Bitcoin надзвичайно низька: справедливий курс активу має бути близько $30 000 за монету.

Водночас, зазначає він, жодної потреби у швидкому переході в бичачу фазу немає: цей процес може тривати кілька місяців.

«Відправною точкою стане халвінг 2024 року, в результаті якого нагорода майнерів скоротилася з 6,25 до 3,125 BTC за блок», – прогнозують у Morgan Creek.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що за підсумками минулого місяця вартість першої криптовалюти зросла майже на 17%, тоді як у червні 2022-го, на тлі макроекономічної нестабільності та кризи фондового ринку, Bitcoin втратив майже 40% своєї ціни.

Трейдер Джош Рейджер зазначає, що ведмежа фаза в історії криптосфери стала найкращим часом для купівлі на низах: у червні та липні Bitcoin-бики активно запасалися монетою, коли спекулянти в паніці скидали криптовалюту.

У вівторок вранці, за даними торгів, ВТС торгується на рівні $22.893 за монету. Ринкова капіталізація першої криптовалюти становить $437,49 млрд.

Курс ETH 2 серпня просів до $1.585,20, ціна Tether опустилася до $1,0002, а за 1 USD Coin сьогодні дають $0,9998. Загальна ринкова капіталізація криптовалюту досягла $1,05T.

криптовалюта

Читайте також: Кандидатство в ЄС і банківські перспективи: що про це думають банкіри

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що колишній топ-менеджер Goldman Sachs передбачив розворот Bitcoin через зростання грошової маси.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)