«Коллекторський» статус отримала ще одна компанія – НБУ

До переліку учасників ринку, які мають право надавати послуги з врегулювання заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб, уже включено 56 компаній.

Регулятор випустив на ринок ще 5 фінустанов і розширив «колекторський» список до 56 компаній, передає Banker.ua, посилаючись на дані НБУ.

Статус колектора отримала ще одна компанія: 26 листопада Нацбанк вніс до «колекторського реєстру» «Українську боргову компанію» (ЄДРПОУ 37535394), розширивши перелік учасників ринку, які мають право надавати послуги із врегулювання заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб, до 56.

Крім того, під час п’ятничного засідання до Держреєстру фінансових установ було внесено компанії «Фаст кредит» (ЄДРПОУ 44500873), «Діджитал фінанс» (ЄДРПОУ 44583263), «Мафанік фінанс» (ЄДРПОУ 44487554), «Макс капітал» (ЄДРПОУ 43642406) та «Селект фінанс» (ЄДРПОУ 44250190).

Головний Telegram-канал банкірів

За даними регулятора, «Фаст кредит», «Діджил фінанс» і «Мафанік фінанс» мають право надавати послуги з факторингу та фінансового лізингу, а також видавати кошти в борг (у тому числі й на умовах фінансового кредиту).

Компанія «Макс капітал», у свою чергу, отримала ліцензії на надання послуг з факторингу та видачу коштів у борг (у тому числі й на умовах фінкредиту). ТОВ «Селект фінанс» ліцензій на надання фінансових послуг наразі не має.

Також, згідно з рішенням Комітету, що регулює діяльність ринків небанківських фінпослуг, ліцензію на переказ коштів у нацвалюті без відкриття рахунків отримала компанія «Пейтек Україна» (ЄДРПОУ 44103264), яку було внесено до Держреєстру фінансових установ 27 серпня і яка вже мала ліцензію на надання коштів у позику.

Читайте також: Роман Кирилович: «Запуск франшизи не розслабляє, роботи стає більше, але вона має велику мету»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними НБУ, колекторам, які мають право надавати відповідні послуги, дозволено взаємодіяти зі споживачем фінпослуг не більше двох разів на добу. Крім того, співробітники колекторських компаній можуть проводити переговори по телефону та у відеорежимі, а також особисті зустрічі з 9 до 19:00 виключно за згодою особи, з якою здійснюється взаємодія.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)