Космос стане наступним кордоном для блокчейну – астронавт NASA

Блокчейн може бути задіяно не тільки під час запуску ракет, а й при видобутку корисних копалин на Місяці, вважають в NASA.

На думку знаменитого астронавта NASA Кріса Хедфілд, технологія блокчейн може зіграти ключову роль в освоєнні людством Сонячної системи. Про це пише Banker.ua, посилаючись на матеріали Forklog.

Кріс Хедфілд впевнений: нові перегони між провідними державами і приватними компаніями вже стартували, тому космос виступає наступним кордоном для блокчейну.

На його думку, блокчейн – відмінне рішення для перевірки коректності оброблюваних даних, що може бути задіяне як при складанні окремих агрегатів, так і під час запуску ракет. А, помістивши ноду на орбіту, можна досягти безпеки та глобалізації блокчейну.

Варто зазначити, що блокчейн використовується не тільки для доставки екіпажу на орбіту, а й для додатків в самому космосі. Ті ж Blockstream і Consensys Space запускають на орбіту блокчейн-ноди, а SpaceChain в 2018 році відправила в космос повнофункціональну ноду блокчейну Qtum, яка здатна запускати смарт-контракти та здійснювати транзакції з мультипідписами.

Кріс Хедфілд також вважає, що блокчейн може використовуватися при видобутку корисних копалин на Місяці, називаючи природний супутник Землі «приголомшливим ринком для передових технологій».

Читайте також: В Україні правда заборонять здавати житло без ріелтора? Це ж буде дорого!

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів швейцарського криптовалютного банку SEBA, вартість першої криптовалюти має складати $10 670.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)