Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
У банку «Кредит Дніпро» пояснили, завдяки чому фінустанови вистояли під час коронакризи
Завдяки гнучкості бізнес-процесів, деякі банки та компанії змогли максимально швидко відновитися ще під час весняного локдауну, зазначають в банку «Кредит Дніпро».
У 2021 році з боку корпоративних клієнтів збережеться попит на такі структуровані продукти, як факторинг і лізинг. Про це в ексклюзивному коментарі виданню Banker.ua розповів голова правління банку «Кредит Дніпро» Сергій Панов.
За словами нашого співрозмовника, одним з головних трендів 2020 року стала потреба в прискоренні діджіталізаціі.
«Не дивлячись на обставини і складнощі, що виникали в 2020 році, банківська система пройшла цей період гідно і продемонструвала достатню стійкість до кризи. У той же час банки в повній мірі усвідомили необхідність прискорення діджіталізаціі», – зазначає експерт.
Ще однією умовою ефективного проходження криз Сергій Панов називає адаптивність.
«Саме банки і компанії, що мають гнучкі бізнес-процеси, змогли максимально швидко відновитися ще під час весняного локдауну і успішно продовжити діяльність в високий сезон восени», – уточнює він.
Згідно з прогнозом голови правління банку «Кредит Дніпро», в 2021 році з боку корпоративних клієнтів збережеться попит на структуровані продукти, зокрема на факторинг і лізинг.
«Також все більшою популярністю будуть користуватися продукти хеджування валютних ризиків, такі як форвард, СВОП валютний і процентний. При цьому корпоративним клієнтам буде необхідний такий же високий рівень діджіталізаціі, як і фізичним особам», – додає Сергій Панов.
Читайте також: Іпотечне кредитування в 2021 році: думки експертів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку заступника Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтина Лежніна, в 2021 році українські банки знижуватимуть ставки за депозитами практично до нуля і активно розвиватимуть кредитування стійких галузей.
Коментарі (0)