Кредит на купівлю житла: експерт пояснила, звідки «беруться» процентні ставки

 «Інтергал-Буд» один з небагатьох на ринку пропонує інвесторам 5 різних програм розстрочки – від 3 місяців до 5 років, заявляють в компанії.

Компанія «Інтергал-Буд» є фінансово незалежним забудовником, який може запропонувати інвестору альтернативні інструменти для покупки нерухомості. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню Banker.ua розповіла комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

За словами співрозмовниці видання, процентні ставки в рамках програм кредитування на покупку нерухомості залежать від суми першого внеску і терміну кредиту.

«У банку «Глобус», наприклад, є три варіанти – на термін до 3 років, до 5, до 20 років. Перший внесок від 20 до 50%. Залежно від його розміру ставка буде від 2,99% до 20,9%. «Укргазбанк» дає кредит при першому внеску за квартиру від 30% під ставку від 4,7% до 15,7% строком на 20 років», – ділиться досвідом Анна Лаєвський.

Крім того, додає експерт, компанія «Інтергал-Буд» є фінансово незалежним забудовником, який має в своєму розпорядженні достатній внутрішній ресурс, щоб реагувати на запити покупця і пропонувати йому альтернативні інструменти для купівлі.

«Ми одні з небагатьох на ринку розробили тривалу розстрочку від забудовника до 5 років. Існують 5 різних програм терміном від 3 місяців до 5 років. Розстрочка на 3 місяці зберігає ті ж бонусні умови, що і при 100% оплаті. Розстрочка до 6 місяців пропонує базову вартість без націнок і подорожчання квадратного метра», – додає комерційний директор «Інтергал-Буд».

Читайте також: Андрій Кривошапко (СЕО «ПОСТ ФІНАНС»): «Для нас важливо, щоб банк був високотехнологічним і йшов в ногу з часом»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами комерційного директора компанії «Інтергал-Буд» Анни Лаєвської, карантин став стрес-тестом на стійкість, фінансову стабільність, гнучкість і філософію девелоперів. В умовах кризи частина потенційних покупців нерухомості сформує відкладений попит, а частина буде уважно ставитися до того, що і у кого вони купують.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)