Мінʼюст США розпочав розслідування краху SVB

доллары и флаг США

Поки що розслідування знаходиться на ранній стадії

Міністерство юстиції США та Комісія з цінних паперів і бірж розслідують крах Silicon Valley Bank, передає Banker з посиланням на Forbes.

Головний Telegram-канал банкірів

Регулятори часто влаштовують подібні перевірки після того, як фінансові чи публічні компанії зазнають великих і несподіваних збитків.

За словами джерел видання, у межах розслідування регулятори вивчають, зокрема, продаж акцій, який співробітники SVB Financial здійснили за кілька днів до краху банку. Ця трансакція нібито принесла продавцям мільйони доларів.

Як повідомляє джерело The New York Times, деякі з топменеджерів банку продавали акції відповідно до попередніх планів продажу, встановлених саме для того, щоб подібні продажі не здавалися незаконним використанням інсайдерської інформації.

доллары США

Читайте також: Місія МВФ, ставка ФРС і 7 млн клієнтів mono: про що пишуть експерти у соцмережах

Для цього наперед встановлюється дата продажу цінних паперів та їх кількість. Так, наприклад, поступив колишній гендиректор банку Грегорі Бекер, який на початку березня використав свій опціон на продаж акцій приблизно на $3 млн. Деякі політики вже заявили, що топменеджери збанкрутілого банку повинні повернути гроші, отримані від продажу акцій, зазначає NYT.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд українських стартапів займатиметься проєктами безпеки та оборони.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)