Мінфін США шукає економіста для ретельного вивчення впливу санкцій

доллары и флаг США

Критики неодноразово заявляли, що такий офіс мав бути відкритий багато років тому, пише агентство

Міністерство фінансів США створює новий офіс для вивчення небажаних наслідків санкцій та відкрило нову вакансію – головного економіста щодо санкцій, передає Banker.ua з посиланням на Bloomberg.

Мінфін США розмістив оголошення про посаду “головного економіста з питань санкцій”, чия робота буде полягати в консультуванні з усіх питань, від монетарної політики до валютних курсів та до “енергетики, багатосторонньої та двосторонньої допомоги, офіційного боргу та пов’язаних з цим питань”.

Зазначається, що цей економіст очолить новостворений відділ економічного аналізу санкцій, який також найме двох штатних економістів.

Головний Telegram-канал банкірів

“Цей новий, постійний центр для аналізу санкцій дозволить нам бути більш ефективними в поточних і майбутніх програмах”, – заявив заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо. Він сказав, що офіс допоможе розкрити “потенційні побічні ефекти та вторинні ефекти”.

При цьому, посада передбачає стартову зарплату в $150 000 і вимагає допуску до секретної інформації.

“Чого ми не хочемо, то це того, щоб хтось просто писав наукові статті на 460 сторінок. Це буде набагато більш адаптовано, сфокусовано на практичних рішеннях, поліпшеннях та оцінках”, – заявив  радник заступника міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Алекс Паретс.

валюта США

Читайте також: Якісний продукт: фінтех-стартапи з України, в які інвестують іноземці від початку 2022 року

Як зазначає Bloomberg, одним із завдань економіста щодо санкцій буде уникнути великих економічних потрясінь, таких, зокрема, які трапилися на світовому ринку алюмінію в 2018 році після введення санкцій проти компаній, пов’язаних з Олегом Дерипаскою.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що річна інфляція у США перевищила 9%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)