Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
У monobank розказали про збитки від початку повномасштабної війни
Попри збитки, в monobank не звільнили жодного співробітника за період повномасштабної війни та не знизили зарплати.
Загальні фінансові втрати monobank з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну становлять 4,25 млрд грн, або $112 млн, передає Banker.ua з посиланням на заяву співзасновників мобільного банку Олега Гороховського та Михайла Рогальського.
За їхніми словами, що стосується фінансових збитків, то в банку сформували додатковий резерв на 3,47 млрд грн ($92 млн) і недооцінили відсотки на 780 млн грн ($21 млн) за кредитами. Загалом це становить 4,25 млрд грн витрат ($112 млн).
Попри це, в monobank не звільнили жодного співробітника за період повномасштабної війни та не знизили зарплати, збільшили кількість співробітників із 2611 до 2741 (з початку повномасштабного вторгнення), а також збільшили кількість клієнтів: станом на 1 січня 2022 року було 6,77 млн активних клієнтів, зараз майже — 8 млн.
Також компанія сприяла перерахуванню майже $1 млрд на потреби Збройних сил з початку вторгнення; інвестувала в інфраструктуру, будуючи дата-центри в Києві, Львові та Польщі; розгорнула ІТ-системи в хмарі Amazon для забезпечення безперервності роботи; придбала фінтех-стартап та збільшила кількість співробітників.
Як зазначили співзасновники банку,уУкраїнці не просто користуються monobank, а й активно здійснюють через нього благодійні внески. У перший рік повномасштабного вторгнення українці задонатили через monobank 8,5 млрд грн ($224 млн), а у 2023 році ця цифра зросла до 27,4 млрд грн ($721 млн). Кількість людей, які зробили пожертвування, зросла з 3 млн у 2022 році до 5,4 млн у 2023 році.
Читайте також: Cучасні виклики та перспективи будівництва в західних районах України: розгляд проблем і можливостей
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Viber відкриває офіс у Києві та планує запустити сервіс цифрового гаманця.
Коментарі (0)