На початку лютого можна буде вигідно купити біткоїн, – прогноз аналітика

Bitcoin

Біткоїн зберігає перспективу зростання до позначки $30 тис. Тим інвесторам, хто не встиг вкластися в монету в січні, можна спробувати зробити це на початку наступного місяця.

На початку лютого в інвесторів зберігатиметься можливість придбати біткоїн з розрахунком на подальше зростання вартості монети. У середині січня «биток» подорожчав до $23 тис. за монету і станом на кінець минулого тижня, 23-29 січня, продовжував торгуватися біля цього рівня. Як зазначив аналітик компанії Esperio Олександр Болтян, технічні показники дають підстави для зростання ціни на біткоїн до рівня $30 тис. за монету, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

«Якщо у січні ви не встигли купити криптовалюту, то на початку лютого ринок надасть цю можливість», – вважає експерт.

Він додає, що до зростання біткоїн стимулюють очікування змін монетарної політики США у 2023 році. Крім того, на початку кожного місяця США та інші країни оприлюднюють дані про індекс ділової активності виробничого сектору. На них також варто орієнтуватися покупцям.

«Зростання цих показників дасть стрімкий стрибок цін вгору, а зниження буде лише фактором, що стримує зростання, але не сигналом розпродажів. Загалом статистика з Америки буде найважливішою для стрімких цінових коливань у перший тиждень лютого», – каже Болтян.

Втім, крипторинок продемонстрував стійкість незважаючи на низку криз у галузі, включаючи банкрутство криптобіржі FTXзвертає увагу Болтян.

bitcoins

Читайте також: Ексклюзивні картини, інтернет-нерухомість і права власності на винаходи: що придбати сьогодні у метавсесвітах

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард і Дуглас Карілло придбали найбільшого у світі оператора біткоін-банкоматів Genesis Coin.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)