ico
Нд, 26 Вер
USD 26.6422 ico
EUR 31.2153 ico
RUB 0.36494 ico
RU
USD 26.6422 ico
EUR 31.2153 ico
RUB 0.36494 ico

Нацбанк повернув ліцензію ще одній фінансовій компанії-порушнику

Разом з компанією «Фінансовий достаток» Нацбанк покарав і низку інших фінустанов.

Фінкомпанія «Фінансовий достаток» виправила порушення, за які тимчасово була позбавлена ​​ліцензії, і знову може надавати послуги з факторингу, передає Banker.ua з посиланням на дані регулятора.

Компанія «Фінансовий достаток» (ЄДРПОУ 43497467) в найкоротший термін усунула порушення, за які була тимчасово позбавлена ​​ліцензії на надання фінпослуг.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

Так, 2 липня Комітет, який контролює діяльність ринків небанківських фінансових послуг, тимчасово зупинив дію ліцензії компанії, які не надала НБУ звітність за I квартал 2021 року. Разом з «Фінансовим достатком» Нацбанк покарав і низку інших фінустанов.

У той же час, минулого тижня НБУ прийняв рішення відновити ліцензію компанії «Фінансовий достаток» на надання фінансових послуг (надання послуг з факторингу): учасник ринку усунув допущені раніше порушення, подавши регулятору необхідну звітність.

В результаті дію тимчасово зупиненої ліцензії компанії з 26 липня 2021 року відновлено, повідомляють в Нацбанку.

Читайте також: Прибуток банків України знизився. Чи чекати на кризу?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що кредитна спілка «Громада», яка відмовила регулятору в проведенні перевірки в квітні 2021 року, втратила всі ліцензії на надання фінпослуг.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×