Нацбанк України націлився на швидкий вступ до BIS: заява

рабочий стол

НБУ довів, що здатний ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях, зазначив Кирило Шевченко.

НБУ націлився на швидкий вступ до Банку міжнародних розрахунків. Про це за підсумками нещодавніх зборів BIS у Базелі (Швейцарія) повідомив голова Нацбанку Кирило Шевченко, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Інтерфакс-Україна.

За словами Кирила Шевченка, НБУ сподівається на швидке входження до лав BIS (Банк міжнародних розрахунків) вже під час наступного раунду прийняття організацією нових членів.

Питання приєднання НБУ до Bank for International Settlements обговорювалося керівництвом Нацбанку з головою Ради директорів BIS Франсуа Вільруа де Гало, а також із заступником генерального менеджера, керівником департаменту банківської діяльності та секретарем Ради директорів Банку міжнародних розрахунків.

За підсумками зустрічі Кирило Шевченко подякував BIS за його рішення у відповідь на звернення НБУ щодо припинення участі ЦБ рф у всіх засіданнях, послугах та заходах BIS та висловив сподівання на повне припинення членства.

Крім того, у Базелі обговорювалася можливість надання Нацбанку України технічної допомоги та низка питань, пов’язаних із роботою НБУ в умовах війни.

За словами голови НБУ, Центробанк України довів, що здатний проводити реформи та ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях.

«Я впевнений, що міжнародне співробітництво, зокрема у рамках BIS, допоможе нам на фінансовому фронті та наблизить нашу перемогу», – зазначив Кирило Шевченко.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що Банк міжнародних розрахунків, створений 1930 року, належить 63 центральним банкам країн, на які припадає 95% світового ВВП.

У якості своєї ключової місії організація вказує підтримку прагнення центробанків до грошово-кредитної та фінансової стабільності через міжнародне співробітництво. Плюс BIS виступає як банк для центробанків, надаючи їм форум для діалогу та співробітництва, платформу для обміну знаннями, а також аналіз ключових питань, пов’язаних із фінансовими послугами.

НБУ

Читайте також: Тетяна Путінцева, CEO ComInBank: «Наше спільне завдання — перемога!»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що за підсумками засідань 16 і 22 червня Нацбанк України анулював ліцензію ломбарду і виключив із реєстрів низку фінустанов.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)