Нафта дешевшає на зростанні запасів сировини у США: скільки вже коштує барель Brent

котировки

Запаси сировини у Сполучених Штатах у перший тиждень серпня зросли майже на 2,2 млн барелів.

Ціни на еталонні марки нафти продовжують падати, і однією з причин зниження котирувань стала публікація даних про зростання запасів сировини в США, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Bin.ua.

За даними, наданими Американським інститутом нафти, запаси сировини у Сполучених Штатах у перший тиждень серпня зросли майже на 2,2 млн барелів. Опитані Reuters аналітики очікували на збільшення обсягів нафти в резервах на 100 000 барелів.

Міністерство енергетики США, чиї дані про запаси сировини в Штатах будуть опубліковані в середу ввечері, змінило прогноз попиту на нафту на 2023 рік. Якщо раніше EIA очікувало зростання показника в 2023 році до 101,58 млн б/д (+2 млн б/д), то зараз прогнозує збільшення споживання в 2023-му до 101,49 млн б/д (+2,06 млн б/с). /с).

Представники американських НПЗ та оператори трубопроводів очікують, що незважаючи на побоювання глибокої рецесії, споживання енергії у другій половині 2022 року буде високим. Такого висновку їх підштовхнули звіти компаній про прибутки і збитки, представлені Reuters.

Днем раніше зниженню нафтових котирувань сприяли новини про американо-іранську ядерну угоду. На думку аналітиків, Іран може наростити експорт нафти на 1-1,5 млн б/д або до 1,5% світових поставок протягом півроку.

Головний Telegram-канал банкірів

Вранці у середу (станом на 10:30) нафта марки Brent подешевшала до $95,47 за барель: з моменту закриття попередньої сесії північноморська суміш подешевшала на 0,87%.

Нафта WTI 10 серпня торгується $89,59: вартість цієї марки впала більш ніж на 1%.

Подешевшали у середу і дорогоцінні метали: за унцію золота сьогодні дають $1.806,25 (-0,33%), тоді як ціна срібла опустилася на 0,54% – до $20,372.

нефть, золото

Читайте також: Кандидатство в ЄС і банківські перспективи: що про це думають банкіри

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що Goldman Sachs знизив прогноз вартості «чорного золота» на найближчі півроку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)