Нафта подешевшала до двотижневого мінімуму: через що падають ціни на сировину

нефть

За унцію Brent сьогодні дають трохи більше ніж $102, WTI подешевшала до $98,13.

25 квітня ціни на еталонні марки нафти впали до двотижневого мінімуму: з початку сесії Brent та WTI подешевшали майже на 4%, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали РБК-Україна.

Вранці в понеділок ціни на нафту кинулися вниз: станом на 9:25 Brent подешевшала до $102,12 (-3,80%), тоді як вартість WTI впала на 3,86%, опустившись до $98,13 за унцію.

За словами експертів, ціни на еталонні марки нафти впали до двотижневого мінімуму через побоювання інвесторів щодо перспектив попиту.

Так, за словами керуючого директора SPI Asset Management Стівена Іннеса, ключовими факторами, що сприяють зниженню цін на «чорне золото», сьогодні є падіння рівня споживання сировини в КНР через нові спалахи COVID-19 та перспективи підвищення ставок Федрезервом США на засіданні регулятора травні.

У той же час, енергетичні компанії зі Сполучених Штатів п’ятий тиждень поспіль продовжують вводити в дію нові бурові установки для видобутку нафти та газу. За даними Baker Hughes, протягом I кварталу кількість установок у США зросла майже на 15% і досягла 673 одиниць.

Головний Telegram-канал банкірів

Що ж до цін на дорогоцінні метали, то 25 квітня за унцію золота дають $1.916 (-0,95%), тоді як вартість срібла вранці в понеділок опустилася на 2,17% – до $23,733.

Минулого тижня «жовтий метал» подешевшав майже на 3% на тлі очікувань подальшого посилення грошово-кредитної політики Федрезерву США.

Долар на світовому ринку, навпаки, дорожчає у відповідь на заяву голови ФРС Джерома Пауелла про підвищення ставки на 0,5 в.п.

Євро подешевшав у парі з американською валютою до позначки 1,0774, тоді як долар до ієни зріс до 128,59. Індекс валюти США у понеділок піднявся на 0,12%, до 101,12 пункту.

график

Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що, на думку економіста Олександра Охріменка, в умовах війни особливих передумов для зростання курсу долара в Україні немає.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)