Нафта різко подешевшала на новинах із США: дані торгів

нефть

Адміністрація Байдена налаштована на вивільнення зі стратегічних запасів США ще 1 млн барелів сировини на добу.

Нафта дешевшає на повідомленнях про плани США щодо вивільнення чергової порції сировини зі стратегічних запасів: вартість Brent у четвер впала на 3,55%, котирування WTI просіли більш ніж на 4,50%, повідомляє Banker.ua з посиланням на дані торгів.

Вранці 31 березня (станом на 10:25) нафта марки Brent подешевшала на 3,55% і торгується за $107,48 за барель. Котирування WTI у четвер просіли на 4,54%: ціна техаської сировини знизилася до $102,92.

«Чорне золото» дешевшає на повідомленнях про плани США щодо вивільнення чергової порції сировини зі стратегічних запасів.

За інформацією джерел Bloomberg, адміністрація Джо Байдена налаштована на вивільнення зі стратегічних запасів США приблизно 1 млн барелів сировини на добу протягом декількох місяців. Цей захід, як зазначається, покликаний допомогти у боротьбі зі зростанням цін на бензин та його дефіцитом.

Головний Telegram-канал банкірів

За даними Міністерства енергетики США, комерційні запаси сировини в Штатах з 21 по 25 березня скоротилися на 3,45 млн барелів. Показник майже вдвічі перевищив прогноз, озвучений аналітиками Bloomberg: вони очікували на зниження резервів на 2 млн барелів.

Що ж до бензинових запасів, то тут зафіксоване тижневе зростання на 785 000 барелів (до 238,83 млн барелів) замість спрогнозованого зменшення на 1,6 млн барелів.

Резерви дистилятів у США 21-25 березня зросли на 1,4 млн барелів (до 113,53 млн барелів), тоді як за прогнозами їхнє тижневе падіння мало становити 1,5 млн барелів.

Крім того, у полі зору трейдерів – чергове засідання ОПЕК+, на якому може бути досягнуто домовленості щодо нарощування видобутку нафти на планові 400 000 б/д.

баррель нефти

Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами експерта Центру біржових технологій Максима Оріщака, оптимістичні настрої інвесторів щодо ризикових інструментів зростають і пов’язані вони з очікуваннями зростання європейської економіки у другому півріччі на тлі завершення бойових дій в Україні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)