ОВДП-аукціони: Мінфін поповнив держбюджет ще на 3,45 млрд грн

монеты

10-місячні ОВДП, номіновані у євро, вчора розміщувалися під 2,5%.

Розміщення військових облігацій у рамках вчорашніх ОВДП-аукціонів дозволило залучити до держбюджету 3,45 млрд гривень, повідомляє Banker.ua з посиланням на дані Мінфіну.

9 серпня Міністерство фінансів пропонувало інвесторам як гривневі держпапери, так і облігації внутрішньої держпозики, номіновані в євро.

У ході вчорашніх ОВДП-аукціонів відомству вдалося залучити до держбюджету 3453 млн гривень, у тому числі й €860 000 – від продажу 10-місячних єврооблігацій, які розміщувалися під 2,5%.

Що ж до облігацій внутрішньої держпозики, номінованих в українській нацвалюті, то найбільшим попитом 9 серпня користувалися ОВДП із погашенням у січні наступного року. Розміщення цього випуску забезпечило надходження до держбюджету на рівні 3,36 млрд гривень, а середньозважена ставка прибутковості тут склала 11,99%.

Держпаперів, дата погашення яких припадає на вересень 2023-го, минулого вівторка вдалося продати на 51,3 млн гривень: вони розміщувалися під 16,0% річних.

Прибутковість 11-місячних облігацій 9 серпня було збережено на рівні 14%: розміщення ОВДП з погашенням у липні 2023 року принесло державному бюджету 9,16 млн грн.

Головний Telegram-канал банкірів

Публікуючи результати вчорашніх ОВДП-аукціонів, Мінфін подякував кожному інвестору, який робить внесок у підвищення обороноздатності України.

«Сьогодні Міністерство фінансів України розмістило військові облігації на суму майже 3,5 млрд. гривень в еквіваленті. Гроші інвесторів підтримують Збройні сили України та забезпечують наших військових найнеобхіднішими: зброєю, патронами, технікою, харчуванням та медикаментами», – наголошується у повідомленні міністерства.

ОВГЗ-аукцион

Читайте також: Чув, що ПриватБанк та інші банки знову заговорили про ліміти. Що це означає?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що виплати по погашенням ОВДП, які здійснює уряд, більш ніж на 40 млрд грн перевищують суму, отриману від продажу облігацій на щотижневих аукціонах.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)