Падіння золота: експерти вважають, що інвесторам нема про що турбуватися

Незважаючи на нинішнє зниження, прогноз цін на золото в умовах низьких процентних ставок і рекордного стимулювання залишається позитивним, зазначають в CMC Markets.

Золото продовжує здавати позиції після потужного ривка декількома днями раніше. Проте, експерти, оцінюючи поточну економічну ситуацію, і не думають міняти прогнози, як і раніше пророкуючи ринку дорогоцінних металів підйом, передає Banker.ua.

Так, згідно з даними торгів 13 серпня, жовтневий ф’ючерс на золото впав на 0,42% (- $8,2), опустившись до позначки $1940,8 за тройську унцію. При цьому ціна вересневого ф’ючерса на срібло в четвер знизилася до $25,975 (- 0,02%).

«Золоті котирування» утримуються вище позначки $1900 «завдяки» глобальним ризикам, пов’язаним з пандемією COVID-19 і її впливом на світову економіку. До того ж, Конгресу США й досі не вдалося досягти домовленостей з демократами відносно нового пакету заходів, направлених на підтримку американської економіки.

На думку провідних аналітиків, ключові фактори підтримки ринку все так само актуальні, а нинішнє падіння цін на «жовтий метал» є корекційним.

Майкл Маккарті, який представляє CMC Markets, стверджує, що прогноз цін на золото в умовах низьких процентних ставок і рекордного стимулювання залишається позитивним. Також підтримку ринку металів надає падаючий долар, додає експерт.

Варто також зазначити, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 713.7063 гривень, грам срібла оцінюється в 22.3997 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 825.3871 грн/грам, а паладію – 1 875.5731 грн/грам.

Читайте також: Українці перестали брати кредити: що далі

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку Кайла Родди з IG Markets, ейфорія частково залишає ринок дорогоцінних металів, а вартість золота і срібла сьогодні багато в чому залежить від американської валюти та прибутковості держоблігацій США.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)