ПриватБанк відкрив онлайн-продаж валюти через гривневі картки для розміщення на депозитах

Розміщення депозитів відбувається за картковим курсом ПриватБанку, при цьому додаткових комісій за продаж валюти під депозит немає.

Державний ПриватБанк розпочав продаж доларів та євро онлайн для розміщення купленої валюти на строкових депозитах, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

Повідомляється, що нова опція купівлі валюти онлайн з персональної гривневої картки для подальшого розміщення на строковому депозиті доступна клієнтам у додатку Приват24, оновленому до останньої версії, а також на сайті банку.

Відкрити валютний вклад у ПриватБанку в доларах чи євро можна строком від трьох місяців під 0,01% річних. Максимальна сума вкладу (або вкладів) становить, згідно з нормами НБУ, до 50 000 грн (в еквіваленті) на місяць.

Розміщення депозитів відбувається за картковим курсом ПриватБанку, при цьому додаткових комісій за продаж валюти під депозит немає.

валюта США

Читайте також: Сенат США схвалив виділення $12 млрд для України

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що компанія з орбіти колишніх власників ПриватБанку – НП ТОВ «Океанмаш» – намагається через Верховний Суд незаконно відібрати у ПриватБанку офіс у Дніпрі вартістю понад 152 млн гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)