Експерт про американські методи порятунку економіки: «Під час кризи глобалізм відступає»

Кожна країна виходитиме з цієї кризи самостійно, вважає Тарас Козак.

Оцінюючи наслідки нинішньої емісії долара, глава інвестгрупи «Універ» Тарас Козак зазначає, що Сполучені Штати сьогодні діють виключно в інтересах власної економіки, передає Banker.ua з посиланням на Сегодня.

За словами експерта, на сьогоднішній день керівництво США приймає рішення про економічні заходи не враховуючи інтереси інших держав. Саме тому Америка рятує свою економіку за рахунок додаткової емісії.

Тарас Козак зазначає, що в розпал кризи глобалізм «трохи відступає»: пріоритетними ж стають завдання, спрямовані на захист власних внутрішніх виробників і вразливих верств населення.

Інтереси країни в такі періоди стають вище за інтереси глобального розвитку, додає аналітик. У якості прикладу він наводить таке явище, як «масочні війни», на тлі яких різні держави намагаються перехопити одна у одної вантажі з медикаментами, масками та медичним обладнанням.

«В економіці така тенденція проявляється в тому, що кожна країна буде виходити з кризи самостійно», – резюмує керівник інвестгрупи «Універ».

Читайте також: Андрій Буренок (tripmydream): «Ця криза серйозніша, ніж у 2008 році, і відновлюватися доведеться довше»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з квітневим звітом агентства Fitch, в 2020 році світовий ВВП скоротиться на 3,9%: вперше за період після Другої світової війни слід очікувати рецесії світової економіки «безпрецедентної глибини».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)