ico
Чт, 23 Вер
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico
RU
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico

У відкриті двері: де розміщуються офіси українських банків та компаній

24 Червня 2021

Якщо театр починається з вішалки, то будь­яка компанія, особливо банк, починається з офісу. Так, саме офіс є обличчям фінустанови, за яким клієнти розуміють, чи варто довіряти цьому банку або компанії. Banker.ua проаналізував комерційну нерухомість Києва та умови приміщень, в яких розташовані офіси відомих українських компаній та банків.

БЦ «Торонто-Київ»

Загальна площа: 33 000 м2

Поверхів: 19

Клас будівлі: А

Знаходяться офіси:

Бізнес-центр «Торонто-Київ», що належить компанії «Ковальська», знаходиться у самому серці столиці. Будівля розташована у центральній частині міста. Виконана у найкращих традиціях сучасного архітектурного стилю, будівля дійсно приваблює клієнтів та відвідувачів. Всередині бізнеc-центру також розташовані ресторани, бутіки відомих брендів, декілька наземних та підземних паркінгів. Навпроти відкривається чудовий краєвид на старовинний костел. Зовсім поруч із будівлею розташований парк «Поліцейський садок», декілька гімназій, шкіл, а також станція метро «Олімпійська». У бізнес-центрі розміщуються офіси багатьох компаній, зокрема головний офіс Альфа-Банку.

БЦ «Парус»

Загальна площа: 75 000 м2                                                           

Поверхів: 33

Клас будівлі: А

Знаходяться офіси:

Бізнес-центр «Парус» — перший висотний офісний центр столиці, побудований у 2007 році. Знаходиться в Печерському районі.

Сьогодні будівля посідає 3-е місце серед найвищих споруд Києва, пропустивши вперед Carnegie Centre і Gulliver. Загальна висота будівлі — 150 метрів. Вже сьогодні тут розташовані офіси Concorde Capital, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, а також Lexus, Canon та інші.

БЦ Парус належить до офісних будівель класу «A» і складається з 33-х поверхів. Перші поверхи займають банки, кафе і ресторани, магазини, два конференц-зали на 150 і 350 місць, б’юті-коворкінг. Площа типового поверху 1300 — 2600 м2.

У бізнес-центрі  є підземний паркінг на 300 місць, гостьова парковка на 150 місць, цілодобова фізична охорона, пропускна система тощо.

БЦ «Леонардо»

Загальна площа: 38 000 м2

Поверхів: 7-17

Клас будівлі: А

Знаходяться офіси:

Головний офіс міжнародної платіжної системи Mastercard знаходиться у БЦ «Леонардо», що належить компанії «Еста Холдинг». Окрім того, там розташований хедофіс АТ “Універсал Банк”. Комплекс складається із двох блоків — у 7 і 17 поверхів — і обладнаний наземним 7-поверховим паркінгом. Бізнес-центр має сучасну архітектурну концепцію. Основна частина фасаду практично повністю засклена в дусі сучасних тенденцій офісного будівництва. У проектуванні комплексу використані новітні інженерні технології, вбудовані сучасні системи безпеки та пожежогасіння. Ефективне і функціцональне планування поверхів, підвищена комфортність приміщень, розвинена інфраструктура — все це є додатковою перевагою бізнес-центру «Леонардо».

Будівля розташована у центральній частині міста. Поряд знаходяться дві станції метро: «Золоті ворота» і «Театральна». Також у пішій доступності знаходяться Володимирський кафедральний собор, Господарський суд Києва, Національний музей медицини України тощо.

БЦ «Карнегі Центр» (Carnegie Centre)

Загальна площа: 23 920 м2

Поверхів: 16

Клас будівлі: В

Знаходяться офіси:

БЦ «Карнегі Центр» (Carnegie Centre) часто називають БЦ «Кловський узвіз». Офісний центр об’єднаний із ЖК «Кловський» (Carnegie Tower) і входить у список найвищих будівель Києва.

«Карнегі Центр» належить до офісних будівель класу “B”, налічує 16 поверхів. Його сусід ЖК “Кловський” (Carnegie Tower) має 48 поверхів. Площа типового поверху — 750 м2.

У бізнес-центрі розташованi офіси компанії MOSST Payments, яка розробляє платіжні сервіси, а також компанії CashBerry.

У будівлі є підземний паркінг на 250 місць, пропускна система і відеоспостереження, а також великою перевагою є висота стелі — 3,28 м.

БЦ Gulliver

Загальна площа: 157 400 м2

Поверхів: 33

Клас будівлі: А

Знаходяться офіси:

Будівля бізнес-центру належить до преміум-класу. Центр знаходиться в Печерському районі, на Бессарабці. Висота будівлі 160 м. Сьогодні тут винаймають приміщення Ощадбанк, міжнародна компанія CIKLUM, а також як Coca-Cola, ZARA тощо.

МФК Gulliver розділений на 2 окремі секції — 33-х поверхова вежа «A» і 6-ти поверхова вежа «Б», між якими розташований ТРЦ з фудкортом, преміум-супермаркетом, брендовими магазинами, спорт-клубом SkyFitness тощо. Площа поверху у вежі Б — 1300 м2. Висота стелі — 3,6 м, є автоматизована система управління будівлею, електроживлення з автоматичним резервом дозволяє не втратити важливі документи на комп’ютері, гостьова парковка на 150 місць, підземний паркінг для орендарів на 600 місць, централізована система охорони.

БЦ «Булгаков»

Загальна площа: 6 335 м2

Поверхів: 6

Клас будівлі: А

Знаходяться офіси:

Архітектура ТЦ «Булгаков» гармонійно влилася в район старого Подолу. Там знаходиться офіс однієї з провідних IT-компаній України — Intellias.

БЦ привертає увагу своєю лаконічністю і витонченістю. Завдяки унікальному місцю розташування з вікон офісного центру відкриваються дивовижні панорами старого міста.

У бізнес-центрі пропонуються офісні приміщення з ремонтом як у класичному стилі, так і в стилі Loft і Hi-Tech. Відкрите планування офісних лотів дозволяє адаптувати простір на свій розсуд і функціонал. Бізнес центр розташований в районі, насиченому інфраструктурними комплексами. Поряд знаходяться Житній ринок, автостанція «Поділ», Контрактова площа, мікрорайон Воздвиженка.Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×