Свято гривні, гральний бізнес і економіка: огляд соцмереж експертів з 30 серпня по 3 вересня

03 Вересня 2021

Поточний тиждень видався небагатій на події, але українським банкірам і експертам було, про що поговорити з аудиторією в соцмережах. Експерти обговорювали сформовану економічну ситуацію і фінансовий ринок, легалізацію грального бізнесу і ювілей гривні. Banker.ua зібрав найцікавіші пости експертів за тиждень.

Кирило Шевченко про 25-у річницю нацвалюти

Глава НБУ Кирило Шевченко в пості привітав усіх з двадцятип’ятиріччям створення української валюти – гривні, а також розповів про відкриття виставки «Музей гривні під відкритим небом», який створили спільно з Президентом України та учасниками банківського ринку.

Головний Telegram-канал банкірів

«Друзі, вітаю всіх з 25-річчям гривні! 2 вересня 1996 почалася грошова реформа, в ході якої в обіг була введена нова грошова одиниця – гривня», – написав Кирило Шевченко.

Богдан Данилишин про ситуацію в економіці і на фінансових ринках

Глава Ради НБУ Богдан Данилишин поділився особистим експертним прес-дайджестом на тему економічної ситуації, бюджетної сфери, валютного ринку і фінансового сектору.

«Відновлення економічної активності в Україні відбувається повільними темпами і зберігає залежність від фіскальних стимулів. За оперативною оцінкою Держстату, реальний ВВП у 2 кварталі 2021 з урахуванням сезонного фактора зменшився в порівнянні з попереднім кварталом на 0,8% до попереднього кварталу. У порівнянні з 2 кварталом 2020 реальний ВВП України зріс на 5,4%, що нижче прогнозу Національного банку (+ 7,5%), оприлюдненому в інфляційному звіті в липні 2021 року», – написав експерт.

Детальніше в пості Богдана Данилишина.

Віктор Скаршевський про легалізацію грального бізнесу і доходи

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, експерт Growford Institute Віктор Скаршевський розповів про втрати і проблеми, з якими вже зіткнулася держава, не легалізувавши раніше гральний бізнес в Україні.

«До легалізації грального бізнесу в серпні 2020 року, з 2009 року він існував в тіньовому сегменті з нелегальним обігом, як мінімум, $1 млрд на рік – тобто близько $11 млрд за період «заборони», – написав Скаршевський.

Детальніше в пості:


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: