Raiffeisen Bank International намагається передати контроль над російським бізнесом акціонерам

Власники RBI можуть стати акціонерами нової австрійської компанії, яка контролюватиме російський Райффайзенбанк.

Австрійський Raiffeisen Bank International (RBI) намагається передати контроль над російським підрозділом своїм акціонерам, щоб відокремитися таким чином від бізнесу в рф після кількох місяців безуспішних пошуків покупця. Однак процес стикається з перешкодами, передає Banker.ua з посиланням на матеріали Reuters.

Головний Telegram-канал банкірів

Якщо відокремлення триватиме, воно може зробити власників RBI акціонерами нової компанії, зареєстрованої у Відні.

Спроба відокремлення має широку підтримку австрійської влади, але стикається з проблемами, у тому числі при отриманні схвалення від Європейського центрального банку (ЄЦБ), а також від США, які досліджують зв’язки RBI з росією.

Основна причина в тому, що поки що не зрозуміло, наскільки російський підрозділ буде незалежним від RBI. Це є вирішальним чинником для того, чи воно має бути під наглядом Австрії або ЄЦБ.

“Райффайзен продовжить роботу над потенційними угодами, які можуть привести до продажу або відокремлення “Райффайзенбанку росія” заявив представник Raiffeisen.

Райффайзенбанк зараз є найважливішим західним банком у росії, пропонуючи населенню та бізнесу здійснення платежів з невеликими альтернативами.

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (15-19 травня)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Raiffeisen Bank закрив кореспондентські рахунки всіх російських банків.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)