Ринок нафти відреагував на зупинку видобутку в Мексиканській затоці: дані торгів

Через природні катаклізми пропозиція на ринку нафти знижується, що надає підтримку цінам на «чорне золото».

Ринок відреагував на зупинку видобутку нафти в Мексиканській затоці та загрозу нових локдаунів в Європі та Азії: ціни на сировину коливаються на тлі зниження пропозиції і перспектив уповільнення відновлення попиту, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 25 серпня листопадові ф’ючерси на Brent подешевшали до $45,63 за барель (-0,01%), в той час як жовтневі подорожчали на 0,07% – до $45,16.

При цьому вартість жовтневих ф’ючерсів на WTI впала на 0,31%, досягнувши $42,49.

Так, на вихідних в Мексиканській затоці розбушувалися шторми «Лаура» і «Марко», спровокувавши зупинку 82,4% нафтовидобутку в регіоні. Через природні катаклізми пропозиція на ринку знижується, що надає підтримку цінам на «чорне золото».

За словами Олі Хансена з Saxo Bank, «існують побоювання», що поточний тиждень буде волатильним для цін на нафту, оскільки американське узбережжя Мексиканської затоки є одним з найважливіших енергетичних вузлів на планеті.

Юджин Вайнберг, який представляє Commerzbank, зазначає, що в наступні 3 місяці очікується формування нових ураганів, але ринок досі не враховує цей ризик при формуванні цін.

З іншого боку, на ринок тиснуть побоювання інвесторів щодо другої хвилі COVID-19 в Європі і Азії: повторний спалах може знову закрити кордони і перешкодити відновленню попиту на сировину.

Читайте також: Українці перестали брати кредити: що далі

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в рамках виконання своїх торгових зобов’язань перед США Китай наступного місяця може купити рекордний обсяг американської нафти – близько 37 млн барелів. Відомо, що покупці з КНР вже зафрахтували для цього на вересень 19 танкерів. Майже всі танкери буде завантажено в Мексиканській затоці.

 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)