Ринок нафти відреагував на збільшення запасів сировини в США: скільки коштують Brent і WTI

Експерти найбільшого банку Британії – Barclays – підвищили прогноз цін на нафту на цей рік.

Після публікації свіжої статистики API, згідно з якою запаси сировини в Штатах за тиждень виросли на 0,7 млн ​​барелів, ціни на еталонні марки нафти пішли на зниження, передає Banker.ua.

Як показують дані торгів 23 вересня, листопадові ф’ючерси на Brent вранці в середу впали на 0,67%, досягнувши $41,44 за барель. При цьому вартість листопадових ф’ючерсів на WTI просіла на 0,88%: барель нафти цієї марки сьогодні коштує $39,45.

Американський інститут нафти представив свіжий звіт, згідно з яким з 14 по 18 вересня запаси сировини в США збільшилися на 691 тисячу барелів. За підрахунками API, обсяги бензину в сховищах країни скоротилися на 7,7 млн ​​барелів, а запаси дистилятів впали на 2,1 млн барелів. При цьому на терміналі в Кушингу запаси нафти виросли на 298 тисяч барелів.

Інвестори, неприємно здивовані статистикою від API, очікують на публікацію офіційного звіту від Міненерго США. Згідно з прогнозами експертів, сьогодні ввечері відомство відзвітує про зниження запасів сировини на 2,3 млн барелів.

Варто також зазначити, що експерти найбільшого банку Британії – Barclays – підвищили прогноз цін на нафту на цей рік. Аналітики очікують, що в найближчі місяці вартість нафти марки Brent зафіксується на рівні $43 за барель, а середня ціна американської WTI в 2020 році складе $39. Таким чином, Barclays підвищив прогноз для обох марок на $2.

У 2021 році, як і раніше, експерти очікують на зростання ціни на Brent до $53 і WTI – до $50 за барель.

Читайте також: Експерти радять диверсифікувати заощадження. Як мені вкласти гроші правильно, а не в усе підряд?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що нафтогазова компанія OMV AG (Австрія) переглянула свій прогноз ціни на нафту в бік зниження. На думку аналітиків, в довгостроковій перспективі Brent коштуватиме не $75, як заявлялося раніше, а $60 за барель.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)