Колишній топ-менеджер Goldman Sachs передбачив розворот Bitcoin через зростання грошової маси

Bitcoin

ВТС більшою мірою залежить від динаміки грошової маси, ніж від халвінгу, зазначає експерт.

Криптовалютний ринок готується до розвороту тренду нагору на тлі зростання глобальної ліквідності. Таку думку висловив колишній топ-менеджер Goldman Sachs Рауль Пал, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали ForkLog.

За словами Рауля Пала, перша криптовалюта більшою мірою залежить від динаміки грошової маси, ніж від халвінгу.

В даний час, додає експерт, спостерігається розбіжність М2 з трендом приблизно на півтора стандартних відхилення. І ця розбіжність, констатує він, посилюється.

Рауль Пал нагадує, що Bitcoin не є циклічним активом і не повернеться до того стану, в якому була, наприклад, нафта або інші товари.

«Це модель впровадження мережі, яка з часом зростає відповідно до цих широких мінливих діапазонів», – додає колишній топ-менеджер Goldman Sachs.

Головний Telegram-канал банкірів

Вранці 26 липня перша криптовалюта торгується на рівні $21096 за монету. Ринкова капіталізація Bitcoin складає $403,36 млрд.

За 1 ЄТН у вівторок дають $1.424,69, вартість Tether, Binance USD та USD Coin коливається біля позначки $1,0000, тоді як курс BNB просів до $243,70. Dogecoin послабився до $0,061843.

Загальна ринкова капіталізація криптовалют на сьогоднішній день становить $968,86 млрд.

Як зазначають експерти Glassnode, після хвиль капітуляцій у травні-червні котирування Bitcoin вже протягом місяця перебувають нижче за реалізовану ціну. Це, за словами аналітиків, є ознакою формування дна.

Екс-гендиректор BitMEX Артур Хейс, у свою чергу, зазначає, що перша криптовалюта вже намацала дно, і сталося це минулого місяця.

За словами експерта, падіння BTC до $18 000 у червні стало знаковою подією для всього криптовалютного ринку, коли багато трейдерів і спекулянтів залишили сферу.

«Саме в цей момент найбільша цифрова валюта і змогла намацати дно, після чого ризики нового відкату мінімізувалися», – зазначає Хейс.

stockmarket

Читайте також: Кандидатство в ЄС і банківські перспективи: що про це думають банкіри

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що рівень песимізму в лавах інвесторів досягає рекордних значень: дедалі більше фондових керуючих негативно оцінюють перспективи корпоративних прибутків та майбутнє світової економіки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)