Сенс Банк хоче за прикладом ПриватБанку провести forensic-аудит

Як держбанк Сенс Банк, вважає його керівниця, не може собі дозволити будь-які неправильні структурування, які приватний бізнес у теорії міг собі дозволити.

Державний Сенс Банк потребує проведення forensic-аудиту для забезпечення прозорості його роботи, передає Banker.ua з посиланням на заяву виконувачки обов’язків голови правління банку Олени Зубченко.

Головний Telegram-канал банкірів

“Я вважаю, що потрібно здійснити перевірку. Вона не буде така широка, як була у ПриватБанку, але форензік ми зробимо, щоб розуміти, який актив ми отримали. Це також важливо з точки зору майбутнього продажу. (…) Тож важливо від самого початку забезпечувати максимальну прозорість, щоб державі як акціонеру було простіше вести переговори про продаж”, – сказала Зубченко.

Як держбанк Сенс Банк, вважає його керівниця, не може собі дозволити будь-які неправильні структурування, які приватний бізнес у теорії міг собі дозволити.

“У підсумку ми будемо мати повне розуміння, який актив має держава. А у разі виходу на продаж, в нас вже буде clear picture”, – зазначила вона.

Голова банку повідомила, що нове керівництво вже встигло провести юридичні аудити, які продемонстрували нормальні результати. Проте всі перевірки ще не закінчені, оскільки це потребує більше часу.

Читайте також: Banker.Тижневик: чим жив банківський сектор минулого тижня (22 – 26 січня)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд держмайна залучив від приватизації ще 140 млн грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)