Скільки даватимуть за долар в листопаді: прогнози українських банкірів

У міру згортання стимулів світовими центробанками відтік іноземного капіталу з України може посилитися, допускають в «Укрексімбанку».

На курс української нацвалюти в листопаді впливатимуть як зовнішні, так і внутрішні чинники, зазначив в коментарі «Інтерфакс-Україна» керівник департаменту казначейських-інвестиційних послуг «Укрексімбанку» Антон Болдирєв, передає Banker.ua.

За словами Антона Болдирєва, очікування щодо курсу гривні наступного місяця залишаються невизначеними. З одного боку, в листопаді Україна повинна отримати транш МВФ плюс в найближчі тижні продовжить домінувати позитивний внесок в пропозицію валюти на ринку від експортерів і держкомпаній, а з іншого – на курс впливатимуть такі фактори, як зростання імпорту і сезонний фактор активізації витрат з держбюджету.

Крім того, додають в «Укрексімбанку», сьогодні доволі складно передбачити, як поводитимуться в листопаді закордонні інвестори: зі згортанням стимулюючої політики світовими центробанками відтік іноземного капіталу з України може посилитися.

Головний Telegram-канал банкірів

Глава правління «Юнекс Банку» Іван Світек, в свою чергу, реальних загроз для гривні до кінця року не бачить. На його думку, в листопаді-грудні курс гривні до долара складе 26,1-26,7 грн/$.

У «Райффайзен Банку» очікують на курс на рівні 26,5 грн/$: за словами головного менеджера з макроекономічного аналізу Сергія Колодія, в середині наступного місяця пропозиція валюти зросте на тлі сплати квартальних податків. Плюс гривня отримує потужну підтримку з боку експортерів.

У «Акордбанку» прогнозують курс на рівні 26,5 грн/$, тоді як в банку «Південний» очікують, що коливання гривні в жовтні-листопаді складуть 26,0-26,5 грн/$.

Читайте також: Автомобіль прямо зараз: де оформити автокредит в жовтні

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними НБУ, на початку місяця на території України в готівковому обігу налічувалося банкнот і монет на загальну суму 592,2 млрд гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)