Автомобіль прямо зараз: де оформити автокредит в жовтні

11 Жовтня 2021

Зараз українські банки пропонують різні програми автокредитування. Тим більше, що попит на них зростає. Так, в Україні щороку реєструють близько 85 тис. нових автомобілів, а частка продажів авто в кредит зараз складає приблизно 40%, хоча в 2019-му цей показник був на рівні 20%. Тому українцям є з чого вибирати.

Banker.ua проаналізував ситуацію на ринку автокредитування й розповідає, які варіанти пропонують українські банки.

Головний Telegram-канал банкірів

Ідея Банк пропонує автокредит до 500 тисяч гривень терміном до 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й терміну кредиту та може становити від 59,4% до 134,1% річних. Наприклад, якщо ви отримали 500 000 грн на 36 місяців, ваш щомісячний платіж складе 26 318 грн.

ПРАВЕКС БАНК пропонує кілька програм кредитування. Наприклад, якщо взяти за стандартною програмою 1 млн грн на покупку авто на 60 місяців, то реальна процентна ставка складе при цьому 28,3%.

Пропозиція від ПриватБанку: авансовий платіж становить від 10%, а період погашення — до 7 років. Наприклад, ви взяли авто за 500 тисяч грн на 36 місяців, при цьому ваш платіж складе 13 894 грн, а реальна процентна ставка — 27,88%.

У банку також є партнерські програми на покупку нових авто спільно з такими брендами, як Skoda, Chevrolet, Fiat, Alfa Romeo і Ravon.

Ощадбанк пропонує взяти автокредит на термін до семи років. Власний внесок становить від 10% від вартості автомобіля, а сума кредиту — від 100 тисяч до 10 мільйонів гривень.

Пропозиції ОТП Банку розрізняються залежно від марки автомобіля. Наприклад, якщо взяти BMW за 600 тисяч гривень на 72 місяці, то реальна ставка складе 24,77% річних. А якщо придбати Audi за 600 тисяч на 48 місяців, то ставка буде 34,28%.

Креді Агріколь також пропонує взяти в кредит автомобілі різних брендів. Наприклад, для Audi потрібно внести початковий внесок від 30%. Якщо купуєте цю машину за 600 тис. грн на 48 місяців, то ставка складе 14,99%. А при покупці BMW за 600 тисяч з першим внеском 50% на 48 місяців реальна ставка складе 11,99%.

Кредобанк пропонує різні кредитні програми для покупки автомобіля. Перший внесок стартує від 10%, а процентна ставка в середньому від 11%. Термін кредитування становить до семи років.

UKRSIBBANK пропонує кредит з реальною процентною ставкою від 15,99% до 112,85%. Сума становить від 40 тисяч до 2 млн гривень. Термін — від 12 до 84 місяців.

Пропозиція від Укргазбанкуце автокредити на суму від 10 000 до 700 000 грн строком до 7 років. Перший внесок стартує від 10%. А процентна ставка в середньому становить 17%.

ПУМБ пропонує придбати автомобіль в кредит на суму до 5 мільйонів гривень. Термін кредитування становить до 60 місяців. Перший внесок починаються від 20%. Процентна ставка — від 15%.

Які документи потрібні для оформлення автокредиту

Список необхідних документів може змінюватися в залежності від вимог конкретного банку, але є основний перелік документів, які будуть необхідні для отримання кредиту на авто:

  • паспорт громадянина України (копія сторінки, що містить останнє фото, прізвище та ім’я, інформація про дату видачі та орган, який видав паспорт, дані про прописку)
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • довідка з місця роботи із зазначенням реквізитів підприємства, займаної посади і суми доходів за останні 6 місяців. В окремих випадках — витяг з трудової книжки про місця роботи за останні роки;
  • рахунок-фактура (специфікація) на автомобіль;
  • паспорт, ідентифікаційний код дружини/чоловіка, свідоцтво про шлюб;
  • довідка з банку про наявність та стан рахунків (на вимогу банку);
  • лист-рекомендація від підприємства або банку (на вимогу банку);
  • документи, що підтверджують інші доходи позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), в т.ч. декларація про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією.

Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: