Скільки перерахував на потреби військових Нацбанк і скільки зібрав за тиждень роботи проєкт United24

поддержка

Як підтримати Збройні Сили та українців, які постраждали внаслідок російської агресії.

Проєкт United24 у рамках збору коштів на підтримку України за тиждень зібрав понад $25 млн. На спецрахунок для допомоги ЗСУ на підтримку Армії було перераховано 16,55 млрд гривень, повідомляє Banker.ua.

За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, у рамках проєкту United24 на рахунки Нацбанку надійшло $25 804 580. Кошти на підтримку України надійшли з 72 країн світу: найактивнішими донорами виявилися українці, громадяни США, Канади, Великобританії, Німеччини та Франції.

Плюс, додає Федоров у Telegram, $735673 вдалося зібрати через партнерський фонд Ukraine House і $362379 – у криптовалюті через Whitepay. Ці кошти надійдуть на рахунки Нацбанку вже найближчим часом і розподілятимуться міністерствами відповідно до найважливіших потреб України.

Головний Telegram-канал банкірів

Що ж до спеціального рахунку, відкритого НБУ для підтримки Збройних Сил, то з моменту запуску збору коштів у якості допомоги Армії надійшло 16,55 млрд гривень.

Майже 5 млрд гривень в еквіваленті Збройні Сили отримали в іноземній валюті від громадян таких країн, як США, Болгарія, Великобританія, Гонконг, Німеччина, Канада, Польща, Швеція, Фінляндія тощо.

На потреби військових Нацбанк уже перерахував понад 16,5 млрд гривень: 12 970 млн грн – на адресу Міноборони, 1 650 млн грн – Нацполіції, 980,2 млн грн – на користь Держприкордонслужби та 950 млн грн – на потреби Національної гвардії. Залишок коштів на спецрахунку для підтримки ВСУ на сьогоднішній день становить понад 10 млн грн.

Українські та закордонні донатори також продовжують підтримувати українців, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії. На рахунок, відкритий Нацбанком для збору коштів на гуманітарні потреби, надійшло понад 530 млн гривень: 201 млн вже направили на адресу нужденних.

Інформацію про те, як підтримати Збройні Сили України, можна отримати ТУТ.

Дані про те, як перерахувати кошти в рамках допомоги українцям, які постраждали від російської агресії, доступні ТУТ.

ВСУ

Читайте також: Цифрова карта та платіжні гаманці: чому українцям можна не перейматися через відсутність кешу

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що станом на 12 травня на спеціальному рахунку для підтримки ЗСУ залишалося 732,5 млн гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)