США спрямує Україні грант на $1,25 млрд

флаги Украины и США

Кошти спрямують на підтримку незахищених верств населення.

Україна отримає від США грант у розмірі $1,25 млрд у межах проєкту Світового банку “Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні” (PEACE in Ukraine), передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінфіну.

Головний Telegram-канал банкірів

Кошти спрямують на підтримку незахищених верств населення, а також тих, хто працює на забезпечення виконання функцій держави та надання освітніх і медичних послуг (державних службовців, освітян, медиків, працівників служб першого реагування).

“Незмінна та дієва підтримка Світового банку в межах Проєкту PEACE in Ukraine дозволила Уряду України виконувати основні державні функції на національному та регіональному рівнях, у тому числі розв’язувати нагальні соціальні питання з підтримки населення”, – висловила подяку Світовому банку за безпрецедентну допомогу, що надається Україні з початком повномасштабного вторгнення, заступниця Міністра фінансів України Ольга Зикова.

Завдяки Проєкту PEACE in Ukraine Міністерство фінансів України залучило грантів та позик на загальну суму 19,5 млрд доларів США та 1,44 млрд євро, з яких 17,97 млрд доларів США – гранти.

валюта США

Читайте також: Ринок праці фінансистів: поточна ситуація та виклики.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Південна Корея надасть $2,3 млрд допомоги Україні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)