Термінали ПриватБанку дають збій при відключеннях світла – гроші не надходять на рахунки

Збої терміналів призводять до того, що гроші клієнтів залишаються у пристрої, але на рахунок не надходять. Банк обіцяє повернути кошти найближчим часом, але терміни часто затягуються.

Термінали державного ПриватБанку можуть давати збої у разі відключення електроенергії. Клієнти скаржаться, що пристрій бере гроші, але вони не зараховуються на рахунки, передає Banker.ua з посиланням на відгуки користувачів на одному з профільних сайтів.

Головний Telegram-канал банкірів

«При поповненні карти через термінал вимкнулась електроенергія, платіж не пройшов. Банк сказав, що не бачить операції», – розповів один із клієнтів.

У таких випадках банк може перевіряти інформацію протягом кількох тижнів. При цьому спочатку вирішити проблему обіцяють протягом 1 дня, але потім термін збільшується до 14 днів.

Інший клієнт розповів, що після прийняття готівки термінал видав помилку.

«Поклала суму 12 300 грн, потім обрала додати готівку та поклала 20 000 купюрами по 200. Апарат перерахував кошти, що було чути, потім подумав. Видав помилку на екрані про неможливість операції. Віддав мою карту та чек з моїми даними, і написом – неможливо здійснити операцію», – розповідає клієнтка.

Після кількох спроб зв’язатися зі службою підтримки заявку на повернення коштів було прийнято. Термін очікування становив до 14 днів.

У відповідях на скарги ПриватБанк обіцяє розібратися в кожній ситуації і просить клієнтів зачекати до інкасації пристроїв, щоб переконатися, що кошти були внесені, та визначити їхню суму.

«Ми завжди докладаємо максимум зусиль, щоб якнайшвидше опрацювати заявку та за наявності збою в терміналі повернути гроші», – йдеться у повідомленні банку.

Читайте також: У Раді хочуть спростити систему оподаткування для ФОПів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що з 23 листопада ПриватБанк встановив єдині ліміти переведення в готівку в мережі банкоматів банку зі своїх карт та інших українських банків на рівні 20 тис. гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)