Українці задекларували майже 102 мільярдів гривень за минулий рік

У 2019 році громадяни України подали понад 638 000 декларацій про отримані в 2018 році доходи на загальну суму 101,8 мільярда гривень. Це на 39% більше, ніж у 2018 році за доходами за попередній рік. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Державної податкової служби (ДПС).

Відповідно зросла і сума податку на доходи фізичних осіб, задекларована платниками. Вона досягла понад 3,4 мільярда гривень, що на 46% більше, ніж за попередній рік. Також на 63% зросла задекларована до сплати сума військового збору – вона склала майже 494 мільйонів гривень.

“Рівень податкової культури громадян підвищується. Доказом цього є відповідні результати. Зі свого боку, ДПС максимально сприяє інформуванню українців і забезпечує надання якісного сервісу, щоб процедура декларування була доступною і максимально зручною для всіх громадян”, – зазначив глава ДПС Сергій Верланов.

Зростання кількості поданих декларацій спостерігається майже у всіх регіонах України, що вплинуло і на збільшення податкових надходжень до бюджету.

Відзначимо, що українська економіка, яка фактично ніколи в своїй історії не бачила кредитів в гривні нижче під 15-20%, отримала історичний шанс знизити їх вартість до 10%, а то і менше. Низька інфляція – запорука дешеві кредити, а країна, валюті якої не довіряють навіть власні громадяни, ніколи не зможе забезпечити дешевий кредитний ресурс для економіки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)