Український бізнесмен поділився досвідом роботи з monobank і OTP банком

Андрій Буренок із задоволенням користується послугами українських OTP банку та monobank і хвалить сервіси латвійських фінустанов.

Більшості українських банків слід відходити від бюрократії і пропонувати побільше революційних продуктів. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню Banker.ua розповів засновник сервісу з пошуку дешевих квитків TripMyDream Андрій Буренок.

За словами нашого співрозмовника, в більшості українських банків «занадто багато бюрократії», тому він вже багато років вважає за краще користуватися послугами OTP банку.

«Це перевірена фінансова структура, якій я повністю довіряю. А коли йдеться про великі депозити, масштабні фінансові операції, то факт довіри є принципово важливим», – каже Андрій Буренок.

З переліку всіх переваг обраного ним банку, бізнесмен особливо відзначає зручність VIP клієнтського сервісу OTP.

«Всі питання вирішуються дуже швидко. Плюс, зручні онлайн-додатки. До того ж банк постійно пропонує щось нове, революційні банківські продукти», – додає засновник TripMyDream.

Також співрозмовник Banker.ua розповів про свій досвід роботи з monobank.

«З цікавості, як фізична особа, відкрив рахунок в monobank. Використовую, якщо потрібно швидко перекинути кудись гроші, за щось заплатити. Задоволений послугами – просто і зручно», – каже підприємець.

З іноземних банків дуже якісні сервіси, на думку бізнесмена, в латвійських банках.

«Планую також для майбутніх подорожей відкрити мультивалютну картку Revolut, яка підтримує більше 150 валют. Карта дозволяє обміняти будь-яку валюту на будь-яку іншу за стандартним біржовим курсом, без зайвих націнок і конвертацій. Як активному мандрівникові, мені це дуже цікаво», – додає Андрій Буренок.

Читайте також: Інтелігентний та консервативний: Єжи Яцек Шугаєв (в.о. голови правління “Кредобанку”) про хобі, банківські звички та рок-музику

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку засновника TripMyDream, «коронакриза» навряд чи пощадить дрібні і середні компанії. Швидше за все, відбудеться глобалізація ринку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)