Україна отримає $2 млрд від Південної Кореї

На першому етапі кредити можуть бути залучені на постачання обладнання, а з 2025 року — на відбудову.

Південна Корея виділить Україні $2 млрд, які підуть на розвиток інноваційних економічних проєктів, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

Головний Telegram-канал банкірів

Перший віцепрем’єр-міністр України — міністр економіки України Юлія Свириденко й посол Південної Кореї в Україні Кім Хьонг Те підписали Угоду щодо кредитів від Корейського Фонду економічного розвитку і співробітництва (EDCF).

«Відповідно до підписаної Угоди Україна або суб’єкт господарювання — резидент України, що отримав державну гарантію, має право залучити довгострокові кредити під низькі відсотки від Експортно-імпортного банку Кореї через Фонд економічного співробітництва та розвитку (EDCF)», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що на першому етапі кредити можуть бути залучені на постачання обладнання, а з 2025 року — на відбудову.

Ця угода відкриє шлях до отримання довгострокових й дешевих кредитів, які сприятимуть відновленню виробничого потенціалу та створенню нових робочих місць.

«Ми розраховуємо на активну участь корейського бізнесу у відновленні нашої країни, а також на створення нових технологічних виробництв у стратегічно важливих галузях економіки. Також Україні стане у нагоді корейський досвід для повоєнної відбудови зруйнованої інфраструктури, промислових та цивільних об’єктів», — додала Свириденко.

доллары

Читайте також: Ринок праці фінансистів: поточна ситуація та виклики.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Південна Корея надасть $2,3 млрд допомоги Україні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)