Українці беруть все менше «кредитів до зарплати»: дані Оpendatabot

Середня сума кредиту у другому кварталі зменшилась на 28% – з 5079 грн до 3650 грн.

Сума позик, які надають мікрофінансові організації, знизилася до 1,3 млрд грн у другому кварталі 2022 року. Це більш ніж у 12 разів менше, ніж середня сума мікрокредитування за другий квартал минулого року – тоді сума становила 16,2 млрд грн, передає Banker.ua з посиланням на дослідження opendatabot.

Головний Telegram-канал банкірів

З початку повномасштабної війни в Україні зменшилися як кількість позик, так і їхні суми. Наприклад, протягом другого кварталу було оформлено 355 646 договорів. Це вдвічі менше за середню кількість договорів на місяць ще у першому кварталі поточного року і в 3,3 рази менше за середню кількість договорів на місяць у 2021 році.

Середня сума кредиту у другому кварталі зменшилась на 28% – з 5079 грн до 3650 грн.

З початку року заборгованість з мікрокредитів скоротилася на 18% (на 2,4 млрд грн) – з 13 млрд грн на початку року до 10,7 млрд грн на початок липня.

Читайте також: Бізнес активно подає заявки на релокацію: їх вже більше 1800

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними НБУ, в соцмережах почали з’являтися шахрайські повідомлення про те, що Національний банк України проводить благодійну акцію в партнерстві з фондом «Твоя опора» – всім українцям виплачується «соціально-індивідуальна». виплата».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)