Європарламент проголосує за обов’язкову верифікацію користувачів DeFi-гаманців

кошелек

Обмін інформацією про всі криптовалютні транзакції, як передбачається, здійснюватиметься незалежно від їхнього обсягу.

Валютний комітет Європарламенту проголосує за обов’язкову верифікацію користувачів DeFi-гаманців, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали ForkLog.

Голосування за обов’язкову верифікацію користувачів DeFi-гаманців ініційовано з метою реалізації «дорожнього правила» FATF, відповідно до якого постачальники послуг, пов’язаних із цифровими активами, зобов’язані під час передачі транзакцій обмінюватися інформацією про своїх клієнтів.

Поправки до регламенту обміну інформацією між контрагентами під час переказу коштів обговорюються Європарламентом і будуть проголосовані Комітетом з економічних та валютних питань ЄП (ECON) у четвер 31 березня.

Чернетка законопроєкту передбачає посилення вимог щодо збору та обміну даними під час проведення транзакцій з некастодіальними гаманцями.

За словами менеджера з розвитку Unstoppable Finance Патріка Хансена, актуальний на сьогоднішній день проєкт закону вимагає перевірки точності інформації «щодо ініціатора та бенефіціара, що стоїть за гаманцем нехостингу».

Відповідно до первісної пропозиції, передбачався лише збір персональних даних при перекладах з/на нехостинговий гаманець, але не їхня перевірка.

Головний Telegram-канал банкірів

Відповідно до чернетки законопроєкту, зазначається в публікації, через рік після набуття чинності документом передбачається можливість запровадження додаткових спецзаходів щодо зниження ризиків, пов’язаних з переведеннями з/на нехостигові гаманці. Йдеться, зокрема, і про запровадження потенційних обмежень.

За словами Патріка Хансена, ЄК може повністю заборонити транзакції на користь гаманців нехостингу, що вже пропонувалося в рамках попереднього законопроєкту.

Крім того, згідно з документом, обмін інформацією про всі криптовалютні транзакції передбачається незалежно від їхнього обсягу.

Якщо законопроєкт буде схвалено Комітетом з економічних та валютних питань Європарламенту, його буде винесено на розгляд ЄК та Ради ЄС.

Европарламент

Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що 25 березня перша криптовалюта протестувала позначку $45 000 за монету: капіталізація ринку перевищила $2,1 трлн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)