ЄБРР надав Укрзалізниці майже 100 млн євро для підтримки ліквідності

ЕБРР

Частина кредиту ЄБРР буде забезпечена гарантією уряду Франції або іншої країни G7.

Європейський банк реконструкції та розвитку виділить 98,5 млн євро на підтримку ліквідності Укрзалізниці, передає Banker.ua з посиланням на Міністерство фінансів України.

Повідомляється, що кошти виділять із бюджету раніше підписаного кредитного проєкту з електрифікації української залізниці на ділянці Долинська – Миколаїв – Колосівка.

Головний Telegram-канал банкірів

Перепрофільована частина кредиту ЄБРР буде забезпечена гарантією уряду Франції або іншої країни G7.

Як заявив міністр фінансів Сергій Марченко під час підписання угоди з ЄБРР, пошкодження та руйнування залізничної інфраструктури, втрата рухомого складу Укрзалізниці негативно впливають на забезпечення безперебійної роботи компанії.

«Тому збільшення кредиту ЄБРР на підтримку ліквідності Укрзалізниці дозволить зберегти стабільність її роботи в умовах війни», – підкреслив Марченко.

Крім того, у червні ЄБРР вже змінювала умови угоди щодо проєкту електрифікації української залізниці. У результаті Укрзалізниця отримала 50 млн євро на підтримку ліквідності.

Читайте також: І за кордон відпустять, і житло дадуть: події осені, до яких варто готуватися українцям

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними Економічної правди, міжнародні партнери пообіцяли Україні $34 млрд фіндопомоги. Із них $12,7 млрд уже надійшло до держбюджету.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)