Український бізнесмен розповів, як непогано заощадити в умовах карантину

Завдання номер один на сьогодні – зберегти згуртовану перевірену команду, каже засновник сервісу TripMyDream.

Запуск нових «посткризових» продуктів без хорошої команди неможливий. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню Banker.ua розповів засновник сервісу з пошуку дешевих квитків TripMyDream Андрій Буренок.

На думку нашого співрозмовника, в умовах нинішньої кризи виживе лише той, хто знайде найкращі способи зниження витрат без шкоди для бізнесу.

«Оскільки ми перейшли на роботу онлайн, вдається економити на оренді, – розповідає Андрій Буренок про роботу свого сервісу з пошуку дешевих квитків TripMyDream. – Плюс, немає сенсу витрачати зараз гроші на рекламу і маркетинг, а це десятки тисяч доларів, майже половина витрат. Зокрема, скоротивши рекламу на GoogleAds, заощадили більше 20 тисяч доларів на місяць. Відмовилися також від всієї платної реклами в мережах».

Крім того, додає підприємець, в нинішніх умовах немає ніякої необхідності інвестувати в нових фахівців.

«Це теж стаття економії», – констатує засновник TripMyDream.

За словами бізнесмена, його головне завдання – зберегти свою нинішню команду.

«Згуртована, перевірена команда – запорука успіху в майбутньому. Якщо є поруч надійні професіонали, вийти з кризи і адаптуватися до нових умов роботи можна буде максимально швидко. Плюс, запуск нових, «посткризових» продуктів – без хорошої команди це неможливо. Команда формувалася роками, це люди з сильною експертизою і мотивацією зробити щось складне, ексклюзивний продукт, якого раніше ні у кого не було. Поки ми працюємо всім складом, з повним збереженням заробітної плати. Але на скільки вистачить ресурсів – невідомо», – додає Андрій Буренок.

Читайте також: Після карантину економіка завалиться? Всі говорять про кризу восени, нас точно чекає колапс?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з новим прогнозом МВФ, світова економіка, яка постраждала через спалах коронавірусу, в 2020 році скоротиться на 3%, при цьому ВВП України впаде на 7,7%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)