Фонд гарантування завершив ліквідацію банку «Земельний капітал»

Фонд гарантирования вкладов физлиц

Також припинено виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам банку.

Фонд гарантування 1 квітня завершив ліквідаційну процедуру банку АТ «КБ «Земельний Капітал», передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Фонду гарантування.

Головний Telegram-канал банкірів

1 квітня 2024 року рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб затверджено ліквідаційний баланс та звіт про виконання ліквідаційної процедури АТ «КБ «Земельний капітал»

Зазначається, що відповідно до приписів частини третьої статті 28 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування припиняє виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день затвердження ліквідаційного балансу банку. Також, згідно з частиною третьою статті 53 даного Закону з моменту затвердження ліквідаційного балансу ліквідаційна процедура банку вважається завершеною.

У межах виплат гарантованого відшкодування вкладниками АТ «КБ «Земельний капітал» отримано понад 416,2 млн грн.

«Водночас, інформуємо, що відповідно до статті 52 Закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені в результаті ліквідаційної процедури та продажу майна (активів) банку на дату складення ліквідаційного балансу, вважаються погашеними», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Зарплата, податки для ФОПів, штрафи для бізнесу: на які зміни чекати українцям у квітні

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що у 2024 році відновлення економіки України триватиме.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)