Переговори про злиття активів UniCredit та Commerzbank на паузі: названо причину

банк

Неофіційні переговори щодо можливого об’єднання активів були заплановані ще на початку року.

Війна, розв’язана російським агресором в Україні, поставила на паузу укладання першої великої транскордонної угоди в банківському секторі Європи, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали ЕП.

Через війну в Україні європейські UniCredit і Commerzbank «заморозили» переговори про злиття активів: ця угода могла стати першим великим транскордонним злиттям у фрагментованому банківському секторі Європи.

За даними джерел Financial Times, неофіційні переговори про можливе об’єднання німецької «дочки» UniCredit – HypoVereinsbank – з Commerzbank були заплановані виконавчим директором італійського UniCredit Андреа Орселем ще на початку року.

Інтереси Commerzbank в ході зустрічі, яка була організована в Німеччині для обговорення угоди, мав представляти Манфред Кноф.

Як зазначається в публікації, якби росія не вторглася в Україну, сторони могли б укласти угоду, в результаті якої в Європі з’явився банк з активами €785 млрд і 1000 філій. Число співробітників нової фінустанови становило б 48 тисяч.

Як UniCredit, який веде переговори щодо продажу власних бізнесів у росії, так і Commerzbank, від коментарів відмовляються.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що UniCredit, який є одним із найбільших банків Італії, входить до переліку глобально системно значущих фінустанов, а його діяльність зосереджена у Центральній та Східній частинах Європи плюс в Італії, Німеччині та Австрії.

Німецький банківський концерн Commerzbank посідає третє місце за обсягом активів у Німеччині та двадцять третє у Європі. У компанії майже 50 000 співробітників, які обслуговують понад 11 млн фізосіб та 70 000 корпоративних клієнтів у десятках країн світу.

Commerzbank

Читайте також: Зарплатні проєкти онлайн з активними овердрафтами: хто з банків просуває діджитал

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що у Міжнародному валютному фонді заговорили про можливість конфіскації валютних резервів російського центробанку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)