«Золоті котирування» закріпилися вище позначки $1780: що підтримає ринок у перспективі

ФРС США навряд чи коригуватиме поточну грошово-кредитну політику, вважають експерти.

Ціни на золото сповільнили зростання перед дводенним засіданням ФРС США, передає Banker.ua.

У понеділок «золоті котирування» закріпилися вище позначки $1780, і у вівторок їхнє помірне зростання триває.

На думку експертів, ФРС США навряд чи буде коригувати поточну грошово-кредитну політику і знову заявить про те, що процентні ставки не будуть підвищені аж до 2022 року.

Згідно з даними торгів, 27 квітня вартість червневих ф’ючерсів на золото піднялася до $1781,45 (+0,08%), тоді як ціна травневих ф’ючерсів на срібло зросла до $26,227 (+0,07%).

На думку аналітиків, в перспективі підтримку ринку може надати збільшення імпорту з боку Індії і КНР, а також зростання інфляційного тиску в США та країнах єврозони, в умовах якого споживачі мають потребу в надійному захисті своїх заощаджень від знецінення.

У той же час, нинішня хвиля COVID-19 практично паралізувала імпорт золота до Індії і серйозно вдарила по експорту. За даними Arabian Business, на тлі відтоку робочих з ювелірних фабрик через посилення карантинних обмежень виробництво прикрас в Індії було практично зупинено. Плюс свою роботу припинили майже всі порти й аеропорти країни.

Варто зазначити, що другим за обсягом постачальником золота в Індію і найбільшим покупцем індійської «ювелірки» є Об’єднані Арабські Емірати, на які припадає понад 75% експорту.

Згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 585.8743 гривень, грам срібла оцінюється в 23.2476 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 103.2618 грн/грам, а паладію – 2 580.7704 грн/грам.

Читайте також: Чув, можна непогано заробити на реферальних програмах банків. Це так?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Commerzbank, ціни на золото в перспективі залежатимуть від нових надходжень «жовтого металу» до біржових фондів. Експерти вважають, що актив може знову подорожчати до $2000 за унцію.

 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)