A
A
Lifestyle
   29.03.2018

На що звернути увагу, обираючи кутовий диван для вітальні

Придбання кутового дивану для вітальні – це прекрасний спосіб для економії місця у невеликому приміщенні. Дивани такого типу https://www.lisma.com.ua/product-category/kutovi-divani/ легко стануть головною частиною меблевого кутка та зроблять помешкання більш комфортним.

Розмір

Сучасні моделі кутових диванів відрізняються функціональністю. Майже всі вони мають спеціальні системи зберігання, а деякі з них можуть бути укомплектовані міні-баром, компактними шафками та полицями.

Для того, щоб правильно обрати кутовий диван, перш за все необхідно зробити точні заміри приміщення в якому його буде встановлено. Необхідно звернути увагу на те, правобічний чи лівобічний диван обрати. Відносно розміру дивана – то він може бути яким завгодно, аби лише відповідав вимірам місця, куди його потрібно поставити.

Також важливо звертати увагу на розмір дверного отвору, оскільки дуже широкий диван може в зібраному вигляді не пройти крізь двері.

Особливості каркасу

Найпопулярніший матеріал для виготовлення каркасів кутових диванів – дерево. Але тут, обираючи, потрібно звертати увагу на те, яка порода дерева була використана. Відомо, що каркаси з хвойних порід дерев менш довговічні, тому краще віддати перевагу таким породам як ясен, бук, липа чи дуб.

Часто виробники пропонують дивани, основа яких зроблена з ДСП. Такі меблі коштують набагато дешевше та при належному догляді можуть досить довго функціонувати. Але у такому випадку необхідно звертати увагу на наявність сертифікатів якості на товар. Це зумовлене тим, що безвідповідальні виробники можуть додавати до деревної плити формальдегіди.

Також каркас може бути сталевим чи алюмінієвим. Сталевий каркас витримує навіть великі навантаження, а алюмінієвий більш легкий та не піддається корозії.

Оббивка та наповнювач

Стосовно наповнювача, то найнадійнішим варіантом вважають пружини. Але такий диван коштуватиме досить дорого. Можна звернути увагу на більш економні варіанти з наповнювачами з пінополіуретану, холлофайберу, поролону чи синтепону. Пам’ятайте, що щільність поролону повинна бути не менш ніж 30кг/м2, в іншому випадку наповнювач дуже швидко зіб’ється та втратить форму.

Оббивка має відповідати двом критеріям: привабливий вигляд та довговічність. Оптимальний вибір – текстильна оббивка. Краще якщо вона буде оброблена спеціальною рідиною, що попереджує появу плям.

Шкіряні м’які дивани ціни на які досить високі, мають розкішний зовнішній вигляд та вони можуть бути некомфортними в холодному приміщенні чи під прямими сонячними променями.

Тип розкладки

До найпоширеніших типів розкладки кутових диванів можна віднести:

Види механізму трансформації

  • єврокнижка;
  • пума;
  • дельфін;
  • седафлекс.

Вибір механізму трансформації залежить виключно від уподобань замовника та від того, з якою метою буде використовуватись диван.

Проте, не забувайте, що одним з головним критеріїв при виборі кутового дивану є обрання надійного виробника.

Новости JOIN