Отзывы банка о интернет банкинге Надра

Надра
#20
0% отв.
За все время
Всего : 3 | Ответов: 0 Решенных проблем: 0

Рейтинг банков Украины составленный на основе отзывов и оценок пользователей по категории "интернет банкинг"

Позиция в рейтинге Период Оценка Всего отзывов Ответов банка Решенных проблем
№ 20 Весь период 3 3 0 0
Григорий Рыбаков
09.09.2014
Интернет банкинг

Являюсь клиентом Надры 4 года, обслуживание всегда было на высоте, при этом большинство операций я совершала в интернете и тесного контакта с сотрудниками банка в отделении практически не было. До последнего обновления версии ИБ был простенький, но глюков почти не было. Как выпустили новую версию, так вообще все пучком стало. Набор услуг более чем удовлетворяет.

Владимир Стадницкий
14.08.2014
УВАГА - НАДРА БАНК! КРАДУТЬ КОШТИ З РОЗРАХУНКОВОГО РАХУНКУ!
Добрий день! Хотів привітати причетних працівників банку до розслідування обставин зникнення коштів з нашого рахунку у вашому банку! ВІТАЮ З РІЧНИЦЕЮ! Підбиваючи невтішні підсумки - зробимо висновки про Вашу співпрацю з клієнтами! Минув рік відтоді як майже 20000 грн безслідно зникли з розрахункового рахунку відкритого у Рівненському відділенні Надра банку! Досі офіційних пояснень Надра банк не надав. Були лише відписки та безглузді коментарі до наших відгуків. Були також обіцянки у співпраці з...
органами МВС, обіцянки у вчасному заблокуванні зниклих коштів, обіцянки повернення коштів, обіцянки всілякої допомоги, обіцянки...обіцянки...обіцянки... Минув рік - які результати??? Підсумок один: -20000 грн від доходу фірми завдяки співпраці з Надра банком. Дякуємо вам за все!
Надра Надра Ровно, пл. Шевченка, 2
Владимир Стадницкий
17.10.2013
ОБЕРЕЖНО - НАДРА БАНК!!!

В Рівненському відділенні банку відкрито р/р нашого ТОВ. 12.08.2013 шахрайським шляхом через систему клієнт-банк було викрадено кошти з р/р. Ні банк, ні служба безпеки банку, ні гаряча лінія, ні головне управління банку ніяких відповідей не надали. Дана ситуація ставить під сумнів безпеку розміщення коштів та взагілі будь-яких грошових вкладів в дану банківську установу. Кошти не повернули.

Новости JOIN