Дива не сталося: що відбувається з цінами на нафту після публікації звіту Міненерго США

Усю увагу учасників ринку сьогодні прикуто до майбутнього засідання міністерського комітету ОПЕК+, яке заплановане на 19 жовтня.

Свіжий звіт Міненерго США допоміг лише ненадовго зупинити зниження вартості нафти: після вчорашнього «цінопаду» котирування знову поповзли вниз, передає Banker.ua.

За даними торгів, вранці в п’ятницю грудневі ф’ючерси на Brent подешевшали на 1,04%: барель нафти цієї марки зараз коштує $42,71. При цьому ціна листопадових ф’ючерсів на WTI опустилася до $40,55 (-1%).

Згідно з даними, опублікованими Міненерго США, в період з 5 по 9 жовтня запаси сировини в Штатах знизилися до 489,1 млн барелів (-3,8 млн барелів). При цьому обсяги бензину в сховищах країни скоротилися до 225,12 млн барелів (-1,6 млн барелів), а запаси дистилятів досягли 164,55 млн барелів (- 7,2 млн барелів).

Варто зазначити, що експерти ринку очікували на зниження запасів нафти на 2,8 млн барелів, прогнози по бензину припускали скорочення на 1,6 млн барелів, а дистилятів – на 2,1 млн барелів.

Також відомство повідомляє про те, що запаси нафти на терміналі в Кушингу минулого тижня виросли на 2,9 млн барелів і досягли 59,4 млн барелів, а стратегічний резерв сировини в Штатах з 5 по 9 жовтня скоротився на 1,2 млн барелів – до 640,8 млн барелів.

За словами Роберта Яугера з Mizuho, звіт енергетиків зупинив падіння цін, яке «загрожувало перетворитися на лавину».

У той же час, вся увага учасників ринку сьогодні спрямована на майбутнє засідання міністерського комітету ОПЕК+, яке заплановане на 19 жовтня. Трейдери очікують на заяви Альянсу на тлі загальних побоювань з приводу надлишку сировини.

Читайте також: Гліб Костарєв (Вinance): «Україна – одна з лідерів в Європі за кількістю людей, які торгують криптовалютами»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що інформація про введення нових карантинних обмежень в провідних країнах ЄС не на жарт схвилювала учасників ринку нафти: ціни на «чорне золото» вдень 15 жовтня впали більш ніж на 2%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)