Payoneer закриє всі рахунки клієнтів з росії

Payoneer

Платіжна система у грудні перестане обслуговувати росіян, які після березня 2022 року використовували її послуги через VPN.

Міжнародна платіжна система Payoneer припиняє обслуговування клієнтів з росії з 16 грудня 2022 року – всі акаунти росіян буде закрито. Після 8 грудня кошти, що надходять на рахунки, повертатимуться назад. Про це компанія повідомила своїх клієнтів електронною поштою, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали DTF.

Головний Telegram-канал банкірів

До цього часу росіяни можуть користуватися послугами платіжної системи через сервіси VPN, оскільки в березні 2022-го компанія призупинила свою діяльність у рф та припинила реєстрацію нових акаунтів.

Зараз через Payoneer росіяни можуть отримувати оплату з сайтів, які підтримують роботу цієї платіжної системи, такі як Patreon, BuyMeACoffee, Shutterstock та інші.

У техпідтримці Payoneer уточнили, що компанія не зможе продовжувати обслуговувати клієнтів у росії через операційні обмеження.

«Будь-які кошти, надіслані на ваш акаунт після 8 грудня, буде повернено відправнику. Ми рекомендуємо зв’язатися з компанією, яка робить виплати на ваш акаунт Payoneer, щоб вивчити можливі варіанти», – уточнили в компанії.

Читайте також: Данилишин залишає посаду Голови Ради НБУ

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) призупинила дію ліцензій ТОВ «Фрідом Фінанс Україна». Відповідну резолюцію регулятор ухвалив на виконання рішення РНБОУ щодо застосування санкцій, введеного в дію указом президента № 726/2022 від 19 жовтня.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)