Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Для оплати покупок в онлайні або за допомогою Apple Pay та Google Pay одним із зручних та вигідних варіантів є віртуальні карти, які можна оформити за пару кліків навіть удома та одразу ж почати нею користуватися. Banker.ua вивчив це питання та розповідає, які цифрові карти пропонують українські банки.
Альфа-Банк Україна дає можливість оформити Caméléon – це нова цифрова карта. Вона вперше в Україні дає нескінченний пільговий період та постійні 0,01% на покупки за кредитні гроші. Термін кредитування – 12 місяців з можливістю пролонгації.
Карта включає кешбек до 10% у категоріях та 0,5% за покупки через Apple/Google Pay у Cash’U CLUB + 1% за поповнення «Хамелеона» через Sense Super App карткою іншого банку (за винятком погашення кредиту). 5,5% річних повертаються на залишок власних коштів. Отже, так можна не лише повертати, а й заробляти. Крім того, готівкою можна зняти 30 000 гривень власних коштів без комісій у будь-якому банкоматі світу.
Банк бере 0,01% за безготівкових покупок карткою. Якщо клієнт вирішить зняти кредитну готівку, річні становитимуть 37% + 4% від суми зняття. Нульова комісія за перекази з картки на картку у додатку або через IBAN (за реквізитами). Це можуть бути картки будь-яких банків, крім переказу кредитних коштів.
Оформити віртуальну картку можна і до Forward Bank. Це розширює можливості їхнього популярного продукту Коко Кард за рахунок дистанційної процедури швидкого надання реквізитів картки клієнту без випуску фізичного пластику.
Тарифи для віртуальних карток повністю відповідають тарифам наявних продуктів лінійки КОКО КАРД. Для віртуальної картки так само, як і для пластикового аналога, встановлено кредитний ліміт 100 тис. грн. та пільговий період до 90 днів.
А ось програма лояльності для власників віртуальної карти дає можливість вибору трьох вже звичних категорій кешбеку та необмеженої кількості категорій із запропонованих на поточний місяць, а також четвертої категорії як welcome bonus, який надається клієнту наступного календарного місяця після дати випуску картки. Карту можна використовувати для оплати товарів та послуг як за допомогою платіжних гаманців Apple Pay та Google Pay, так і в Інтернеті. А також переказати гроші на будь-яку фізичну картку для зняття з неї готівки у банкоматі.
Приватбанк пропонує Digital-карту. У банку пояснюють, що це та сама «Універсальна» або Карта для виплат з усіма їхніми можливостями, але без пластику та відділень. Вона має кредитний ліміт до 200 000 грн і пільговий період до 55 днів. Також є можливість оплати товару частинами. Реальна річна відсоткова ставка — 50,61%.
Таку картку можна додати до Apple Pay або Google Pay, а також зняти з неї готівку в гривні в банкоматі за QR-кодом. Оформити чи перевипустити її можна миттєво. Ось як це зробити самостійно:
- Авторизуйтесь у Приват24;
- У меню «Гаманець» натисніть «Додати» та виберіть Digital карту;
- Виберіть тип картки, яку плануєте оформити («Кредитну» або «Дебетову»), платіжну систему та валюту;
- Нову картку побачите в гаманці протягом 10 хвилин і одразу зможете додати до Apple Pay або Google Pay.
Concord Bank пропонує віртуальну картку. Створити її безкоштовно можна онлайн через мобільний додаток NEOBANK для всіх. Відсутність офлайн-карти максимально знижує ризик крадіжки даних із неї та використання її шахраями. Тарифи по карті — 2% комісії за поповнення в будь-якому терміналі EasyPay, ФК Система, ПриватБанку; 0 % комісії за перекази з будь-якої картки у мобільному додатку NEOBANK для всіх; 0% комісії за конвертацію.
Також віртуальна банківська картка від Concord Bank — це +5% річних у гривні або 1% у доларах на решту коштів щомісяця, 0% комісії за оплату будь-яких товарів чи послуг через Apple Pay та Google Pay. А ще до 10 віртуальних карток на кожного клієнта в різних валютах: гривні, євро чи доларах — безкоштовно та без візиту до банку. Віртуальна карта Visa від Concord Bank має технологію захисту 3D Secure — це захист розрахунків в інтернеті без додаткової ідентифікації.
Ощадбанк також пропонує оформити віртуальну картку. Це набір реквізитів (номер картки, термін дії, CVV-код) без фізичного носія для безпечного проведення розрахунків в інтернеті, без використання карти. З віртуальною карткою зручно та просто оплачувати покупки в онлайн-магазинах, бронювати номери в готелях, купувати квитки та оплачувати рахунки онлайн.
Її переваги в тому, що це міжнародна карта, яку неможливо втратити чи вкрасти; не потрібно вводити на сайтах дані своєї карти; миттєвий випуск самостійно у «Ощад 24/7», автоматичне підключення до SMS-банкінгу. Без фізичного носія: лише номер, термін дії та CVV-код. Самостійне встановлення безпечних лімітів.
Вартість обслуговування — 20 грн/рік. Додатково можлива оплата за послугу SMS-інформування згідно з тарифами за обслуговування.
Віртуальну карту можна оформити і в monobank. Крім класичної чорної карти, можна оформити і валютні цифрові — у доларах чи євро.
Вона також дає можливість зберігати карти інших банків для простого та безкоштовного поповнення, переказувати гроші або поповнювати мобільний людям зі своєї контактної книги.
Власник може отримувати відсоток на залишок власних коштів — 5% річних, здійснювати комунальні та інші платежі без комісії навіть за рахунок кредитних коштів. Банк пропонує кешбек від покупок у вигляді реальних грошей. Кожну транзакцію можна повторити будь-якої миті за один клік.