ТОП-10 банківських карт з кешбеком, які повинні бути у кожного

31 Травня 2021

Хто з нас не любить купувати товари зі знижками і отримувати частину грошей назад? Враховуючи всі побажання клієнтів, українські банки запустили цілу лінійку кредитних карт з функцією кешбек. Чим більше ви витрачаєте на місяць, тим більше отримуєте виплат на свій рахунок. Banker.ua склав свій ТОП-10 кредитних карт з кешбеком, які повинні бути в гаманці кожного українця.

Кредитна картка “Card Blanche White” від Ідея Банку

Яскрава і стильна кредитна карта від Ідея Банку стане незамінним помічником будь-якого шопоголіка. Кредитний ліміт картки варіюється від 1000 грн до 75 тис. грн без пред’явлення паспорта і до 200 тис. грн при його пред’явленні. Пільговий період становить 92 дні, а плата за обслуговування не стягується. Крім того, власники кредитки Card Blanche White можуть отримувати 10% кешбеку з кожної покупки. Річна процентна ставка становить 48%.

 

Кредитна картка від monobank

Чорна кредитна карта від monobank вже удостоїлася звання “Краща кредитна карта” і “Краща програма лояльності” від FinAwards 2021. Кредитний ліміт по карті досягає 100 тис. грн, а пільговий період становить 62 дні. При цьому реальна процентна ставка встановлена на рівні 44,12% річних. А тепер про бонуси. Клієнти можуть отримувати до 20% кешбеку за купівлю товарів у 6 певних категоріях. Ці категорії змінюються щомісяця, тому у власників є шанс вигідно придбати необхідну річ, побутову техніку, посуд або одяг.

Крім того, ви можете отримати повернення комісії 0,5% за поповнення картки в терміналах ПриватБанку.

Кредитна картка “Зелена” від А-Банку

Ця кредитна карта надає одразу кілька видів бонусів для своїх власників. По-перше, клієнти можуть отримувати до 20% кешбеку за оплату товарів і послуг по карті. По-друге, на залишок коштів на рахунку нараховується 5%. По-третє, отримуйте 10% кешбек за оформлення ОСАГО в мобільному додатку АБанк24. Для відкриття карти не потрібні трудовий стаж і довідка про доходи. Максимальний кредитний ліміт становить 200 тис. грн, а пільговий період встановлено на рівні 62 днів. Річна процентна ставка становить 0%, а реальна — від 49,34% до 62,39%.

Кредитна картка “Red” від Альфа-Банку

Хочете платити за покупки частинами і отримувати кешбек до 10% з кожної покупки? Тоді сміливо вибирайте червону кредитку від Альфа-Банку. Кредитний ліміт досягає 200 тис. грн, а пільговий період становить 62 дні. Обслуговування картки безкоштовне. Крім того, ви можете скористатися кредитними канікулами двічі на рік, а також взяти участь в акції від Альфа-Банку «В подорож з Qatar Airways».

Реальна процентна ставка становить 39,99% річних.

Кредитна картка “Велика п’ятірка” від ТАСКОМБАНКу

Кредитна карта від ТАСКОМБАНКу ідеально підійде для ощадливих і розважливих власників. Кредитний ліміт по картці становить 100 тис грн, а пільговий період встановлено на рівні до 62 днів. Отримати кредитну картку з лімітом у 30 тис грн можна без довідки про доходи. При цьому з кожної покупки власник картки може отримати 2% кешбеку і ще 10% буде нараховуватися на залишок на рахунку. Обслуговування картки обійдеться в 150 грн щомісяця. Реальна процентна ставка становить 43,2%.

Кредитна картка “Fishback” від Райффайзен Банку Аваль

Ексклюзивна платіжна картка FISHKA поєднує в собі банківську платіжну картку з відновлюваною кредитною лінією та звичайну картку FISHKA. Кредитний ліміт встановлено на рівні 250 тис. грн, а річна процентна ставка становить 39,90%. За зняття готівки в банкоматі банку або інших банків, а також за кордоном знімається додаткова плата в розмірі 3%.

При цьому користувачі карти можуть взяти участь у програмі лояльності від Mastercard і отримати до 10% кешбеку у вигляді балів на карту FISHKA. У програмі лояльності беруть участь більше сотні партнерів, включаючи ресторани, кафе, автозаправки, а також десятки інтернет-магазинів і маркетплейсів.

Кредитна картка “Global Auto Card” від ОТП Банку

Ця карта створена спеціально для тих, хто не уявляє собі життя без автоподорожей. Розплачуючись за покупки і послуги карткою “Global Auto Card” на автозаправках, ви можете отримати кешбек до 2%, а також додаткову знижку на придбання палива з розрахунку 1 грн/л.

Мінімальний кредитний ліміт становить 50 тис. грн, а максимальний – 200 тис. грн. Пільговий період встановлено на рівні 55 днів. Річна ставка складає 36%.

Кредитна картка “КОКО Card” від Forward Bank

Кредитна карта з веселим дизайном не тільки підніме настрій, але і збереже ваші кошти. Кредитний ліміт досягає 100 тис. грн, а пільговий період встановлено на рівні 90 днів. Для власників картки доступна функція кешбек до 20% на оплату товарів із трьох категорій. Процентна ставка поза пільговим періодом становить 48%.

 

Кредитна картка “ВсеМожу” від ПУМБ

Недарма кредитна картка “ВсеМожу” стала бронзовим призером нагороди FinAwards 2021 в номінації “Краща кредитна картка”. Користувачі можуть отримати до 50% кешбеку з покупок, а також знімати готівку без комісій у банкоматах по всьому світу. При цьому кредитний ліміт становить 200 тис. грн, а пільговий період не перевищує 62 днів. Річна процентна ставка становить 47,88% річних. Обов’язковий щомісячний платіж – 3%.

 

Кредитна картка “One” від Конкорд Банку

Ідеальна кредитна картка для молодих людей і студентів. Кредитний ліміт варіюється від 500 грн до 150 тис. грн, а пільговий період встановлено на рівні 62 днів. Річна процентна ставка становить 45% поза пільговим періодом. При цьому власникам доступний кешбек 1% з кожної покупки карткою, а також нарахування 10% на залишок. Відкрити карту можна в трьох валютах: гривні, доларах або євро.

 

Більше про кредитні картки можете дізнатися тут.

 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: